Name Floor
Adam Bujakiewicz „A&M PARTNERS, EKO PARTNER” 7
Admiral Copy Irena Kmita 1 (pasaż)
Adwokat Anna Matelska Kancelaria Adwokacka 27
Agnieszka Zarzecka 1 (pasaż)
Akademia Tańca Mona -Latina Monika Sołowiej-Sulewska wejście od dziedzińca wyjazdowego str. D
ASEC SA teren zewnętrzny
ATM S.A. 27
Bank Pekao S.A. (bankomat) 1 (pasaż)
Bar Studio 8
Bartosz Siekierka „Catering Siekierka – Bartosz Siekierka” 6
Biernacki Krzysztof 28
Bistro Trojka s. c. – kawiarnia i restauracja 1, 2
Boruc Tomasz 23
Centralny Wojskowy Klub Sportowy LEGIA Warszawa Sekcja Strzelecka 27
City Info Sp. z o.o. – portale turystyczne 2
Club Mirage  FirmaKupiecka AS 0, 1 (wejście od ul. Emilii Plater)
CONSILIARI PARTNERS Sp. z o.o. 16
Collegium Civitas – Szkoła Wyższa Nauk Społecznych  8, 9, 10, 11, 12
COPERNIC AVOCATS Spółka wykonująca wolny zawód z ograniczoną odpowiedzialnością 13
eBilet Polska Sp. z o.o. 1 (pasaż)
EmiTel S.A. 27
Euro Invest-Bis Sp. z o.o. 1 (skrytki bagażowe)
Euronet Sp. z o.o. ( bankomat) 2, teren zewnętrzny
Europejska Uczelnia Informatyczno-Ekonomiczna w Warszawie 6
Fundacja Kolegium Sztuk Wizualnych 17
Fundacja Unia Metropolii Polskich 18
Green Coffee Sp. z o.o. 2 (HolI główny)
INMEDIO Sp. z o.o. 1 (Holl windowy)
INNOGY POLSKA S.A. teren zewnętrzny
Instytut Nauk Ekonomicznych PAN 23, 24
Kancelaria Adwokacka Tomasz Damięcki 27
Kancelaria Notarialna Piotr Przybysz, Kamil Arasim – Notariusze s.c. 8
Kancelaria Prawnika Zagranicznego Avocat Łukasz Głuszczuk 13
Kinoteka Multiplex Sp. z o.o. 1 (wejście od Al. Jerozolimskich)
Klick & Kazimierz Klicki Brama wjazdowa (strefa K)
Leon Witas sp.j. 9
Maciej Świętochowski 23
Marzena Podgurska-Wolke “Pomar” teren zewnętrzny
MS METALE Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością 27
Miejska Pracownia Planowania Przestrzennego i Strategii Rozwoju 13
MM Concept s.c.  (automaty wendingowe) 1, 12
Muzeum Domków dla Lalek Fundacja Belle Epoque wejście od E. Plater
Muzeum Sztuki Nowoczesnej 9
Muzeum Warszawy – Pracownie Naukowe 5, 6
Narodowe Muzeum Techniki w Warszawie 1 (wejście od Al. Jerozolimskich)
NOBEL Sp. z o.o. 27
Pałac Młodzieży w Warszawie 1 (wejście od ul. Świętokrzyskiej)
Polska Akademia Nauk 21 – 26
PAN Instytut Paleobiologii (Muzeum Ewolucji) im. Romana Kozłowskiego 1 (wejście od ul. Świętokrzyskiej)
PKO BP S.A. 2 ( hol główny)
Polska Orkiestra Sinfonia Iuventus im. Jerzego Semkowa 7
Polski Komitet ds. UNESCO 7
Poczta Polska S.A. 1 (pasaż)
Quincy Sp. z o.o. 27
Rada Doskonałości Naukowej 24
Radscan Intervex Polska Sp. z o.o. 27
Rasmedica Sp. z o.o. 23
Salon Urody “Afrodyta” Katarzyna Kaźmierowska wejście od Alej Jerozolimskich ( obok Kinoteki)
Sklep Zielarsko-Medyczny Melisa Hanna Żychlińska 1 (pasaż)
So!Coffee Lagardere Travel Retail Sp. z o.o. 2 (HolI główny)
Stołeczne Biuro Turystyki 10
Stowarzyszenie Tanga Argentyńskiego “Milonga Warszawska” wejście przy bramie wjazdowej od strony ul. E. Plater
Studio Vector Sp. z o.o. 23
Teatr DRAMATYCZNY m. st. Warszawy 1 (wejście od ul. Marszałkowskiej)
Teatr LALKA 1 (wejście od ul. Świętokrzyskiej)
Teatr Rozmaitości 9
Teatr STUDIO im. Stanisława Ignacego Witkiewicza 1 (wejście od ul. Marszałkowskiej)
Teatr 6.piętro Ż&K Proskene Sp. z o.o. 6, kasa w pasażu handlowym
Tele Haus Polska Sp.z o.o. powierzchnia techniczna
Telewizja Polska S.A. Ośrodek Administracji 37, 38
Thorium Space Sp. z o.o. 27
Tour Leaders Kamil Nowatkiewicz 2
Trans Kinetik Sp. z o.o. 1 (pasaż)
Upominki Warszawskie Jakub Małczak 1 (pasaż), 30
Ventus Communications Sp. z o. o. 9
Wera Invest,Grzegorz Czyż 7
WPT 1313 Rafał Pawełek 9
Wyższa Szkoła Promocji, Mediów i Show Businessu w Warszawie 17
Wszechnica Polska Szkoła Wyższa w Warszawie 8
Związek Powiatów Polskich 27
Urząd Miasta Stołecznego Warszawa  
Biuro Sportu i Rekreacji 11
Biuro Nadzoru Właścicielskiego 18
Biuro Funduszy Europejskich i Rozwoju Gospodarczego 19
Biuro Rady m.st. Warszawy 20
Warszawska Informacja Turystyczna 1 (wejście od ul. E. Plater, pomiędzy Salą Kongresową a Muzeum Techniki)
Warszawska Organizacja Turystyczna 9