Nazwa Piętro
Adam Bujakiewicz „A&M PARTNERS, EKO PARTNER” 7
Admiral Copy Irena Kmita 1 (pasaż)
Adwokat Anna Matelska Kancelaria Adwokacka 27
Agnieszka Zarzecka 1 (pasaż)
Akademia Tańca Mona -Latina Monika Sołowiej-Sulewska wejście od dziedzińca wyjazdowego str. D
ASEC SA teren zewnętrzny
ATM S.A. 27
Bank Pekao S.A. (bankomat) 1 (pasaż)
Bar Studio 8
Bartosz Siekierka „Catering Siekierka – Bartosz Siekierka” 6
Biernacki Krzysztof 28
Bistro Trojka s. c. – kawiarnia i restauracja 1, 2
Boruc Tomasz 23
Centralny Wojskowy Klub Sportowy LEGIA Warszawa Sekcja Strzelecka 27
City Info Sp. z o.o. – portale turystyczne 2
CONSILIARI PARTNERS Sp. z o.o. 16
Collegium Civitas – Szkoła Wyższa Nauk Społecznych  8, 9, 10, 11, 12
COPERNIC AVOCATS Spółka wykonująca wolny zawód z ograniczoną odpowiedzialnością 13
eBilet Polska Sp. z o.o. 1 (pasaż)
EmiTel S.A. 27
Euro Invest-Bis Sp. z o.o. 1 (skrytki bagażowe)
Euronet Sp. z o.o. ( bankomat) 2, teren zewnętrzny
Europejska Uczelnia Informatyczno-Ekonomiczna w Warszawie 6
Fundacja Kolegium Sztuk Wizualnych 17
Green Coffee Sp. z o.o. 2 (HolI główny)
INMEDIO Sp. z o.o. 1 (Holl windowy)
INNOGY POLSKA S.A. teren zewnętrzny
Instytut Nauk Ekonomicznych PAN 23, 24
Kancelaria Adwokacka Tomasz Damięcki 27
Kancelaria Notarialna Piotr Przybysz, Kamil Arasim – Notariusze s.c. 8
Kancelaria Prawnika Zagranicznego Avocat Łukasz Głuszczuk 13
Kinoteka Multiplex Sp. z o.o. 1 (wejście od Al. Jerozolimskich)
Klick & Kazimierz Klicki Brama wjazdowa (strefa K)
Leon Witas sp.j. 9
Marzena Podgurska-Wolke „Pomar” teren zewnętrzny
MS METALE Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością 27
Miejska Pracownia Planowania Przestrzennego i Strategii Rozwoju 13
MM Concept s.c.  (automaty wendingowe) 1, 12
Muzeum Sztuki Nowoczesnej 9
Muzeum Warszawy – Pracownie Naukowe 5, 6
Narodowe Muzeum Techniki w Warszawie 1 (wejście od Al. Jerozolimskich)
NOBEL Sp. z o.o. 27
Pałac Młodzieży w Warszawie 1 (wejście od ul. Świętokrzyskiej)
Polska Akademia Nauk 21 – 26
PAN Instytut Paleobiologii (Muzeum Ewolucji) im. Romana Kozłowskiego 1 (wejście od ul. Świętokrzyskiej)
PKO BP S.A. 2 ( hol główny)
Polska Orkiestra Sinfonia Iuventus im. Jerzego Semkowa 7
Polski Komitet ds. UNESCO 7
Poczta Polska S.A. 1 (pasaż)
Polski Ośrodek Międzynarodowego Stowarzyszenia Teatrów dla Dzieci i Młodzieży – ASSITEJ 8
Rada Doskonałości Naukowej 24
Radscan Intervex Polska Sp. z o.o. 27
Salon Urody „Afrodyta” Katarzyna Kaźmierowska wejście od Alej Jerozolimskich ( obok Kinoteki)
So!Coffee Lagardere Travel Retail Sp. z o.o. 2 (HolI główny)
Stołeczne Biuro Turystyki 10
Stowarzyszenie Tanga Argentyńskiego „Milonga Warszawska” wejście przy bramie wjazdowej od strony ul. E. Plater
Teatr DRAMATYCZNY m. st. Warszawy 1 (wejście od ul. Marszałkowskiej)
Teatr LALKA 1 (wejście od ul. Świętokrzyskiej)
Teatr Rozmaitości 9
Teatr STUDIO im. Stanisława Ignacego Witkiewicza 1 (wejście od ul. Marszałkowskiej)
Teatr 6.piętro Ż&K Proskene Sp. z o.o. 6, kasa w pasażu handlowym
T-Mobile Polska S.A. powierzchnia techniczna
Telewizja Polska S.A. Ośrodek Administracji 37, 38
Thorium Space Sp. z o.o. 27
Unia Metropolii Polskich im. Pawła Adamowicza 18
Upominki Warszawskie Jakub Małczak 1 (pasaż), 30
Ventus Communications Sp. z o. o. 9
WPT 1313 Rafał Pawełek 9
Wyższa Szkoła Promocji, Mediów i Show Businessu w Warszawie 17
Wszechnica Polska Szkoła Wyższa w Warszawie 8
Związek Powiatów Polskich 27
Urząd Miasta Stołecznego Warszawa  
Biuro Sportu i Rekreacji 11
Biuro Nadzoru Właścicielskiego 18
Biuro Funduszy Europejskich i Rozwoju Gospodarczego 19
Biuro Rady m.st. Warszawy 20
Warszawska Informacja Turystyczna 1 (wejście od ul. E. Plater, pomiędzy Salą Kongresową a Muzeum Techniki)
Warszawska Organizacja Turystyczna 9