Zapraszamy do udziału w konkursie na pałacową kartkę świąteczną!

Aby mieć szansę wygrać jedną z atrakcyjnych nagród od ZPKiN wystarczy zaprojektować i zamieścić na fanpage Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie www.facebook.com/palac.kultury.i.nauki (i odpowiednio oznaczyc hashtagami) projekt kartki świątecznej oraz wysłać do nas podpisane zgłoszenie.

Dodatkowo wybrana kartka zostanie rozesłana (w formie elektronicznej) z życzeniami od Zarządu Pałacu Kultury i Nauki do naszych przyjaciół, partnerów i klientów.

Szczegółowe zasady znajdziecie tutaj: zasady-konkursu-fb-na-kartke-swiateczna-pkin natomiast formularz zgłoszeniowy tutaj: formularz-zgloszeniowy-konkurs-na-kartke-swiateczna

Dzieci i osoby niepełnoletnie zapraszamy do udziału w konkursie za pośrednictwem kont rodziców lub pełnoletnich opiekunów.

Na Wasze prace oczekujemy do 15 grudnia. Nagrody czekają!

WYNIKI: Z przyjemnością ogłaszamy, że zwyciężczynią naszego konkursu została Pani Kinga Kulawiecka. Zestaw nagród powędrował też do Pana Tomasza Dziergi. Nagrody zostały już wysłane pocztą. Dziękujemy, gratulujemy i zapraszamy do udziału w kolejnych naszych zabawach!