XXIX  Międzynarodowy Salon Edukacyjny PERSPEKTYWY2018
AKTUALNOŚCI I WYDARZENIA

XXIX Międzynarodowy Salon Edukacyjny PERSPEKTYWY2018

XXIX  Międzynarodowy Salon Edukacyjny PERSPEKTYWY2018

XXIX Międzynarodowy Salon Edukacyjny PERSPEKTYWY2018

Spotkania z ekspertami Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej w Warszawie na temat matury i egzaminu gimnazjalnego, konsultacje doradców zawodowych, prezentacje uczelni polskich i zagranicznych – tak w największym skrócie wygląda program XXIX Międzynarodowego Salonu Edukacyjnego Perspektywy 2018, który rozpocznie się w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie.

Międzynarodowy Salon Edukacyjny Perspektywy to impreza o wieloletniej tradycji, która ewoluuje wraz ze zmianami, jakie zachodzą na polskim rynku edukacyjnym. Można tu precyzyjnie zaplanować ścieżkę edukacyjną, porównać oferty różnych szkół i uczelni, zbadać swoje predyspozycje, zorientować się w możliwościach studiowania za granicą.

Gimnazjaliści będą mogli poznać podczas Salonu około setki warszawskich liceów i techników (publicznych i niepublicznych), porozmawiać z przyszłymi kolegami, a także wziąć udział w prezentacjach prowadzonych przez ekspertów Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej w Warszawie na temat egzaminu gimnazjalnego.

Wiecej informacji pod linkiem.

Zobacz również

ART FACTOR
ART FACTOR The Pop Legacy in Post-War Italian Art...
KONKURS
KONKURS Zapraszamy do udziału w pisemnym konkursie ofert na najem powierzchni z przeznaczeniem na prowadzenie kawiarni kulturalnej XXX kondygnacji PKiN w Warszawie....
Dzień Sportu Akademickiego
Dzień Sportu Akademickiego 20 września 2022 przed Pałacem Kultury i Nauki...