Festiwal Warzywno - Owocowy - WEGEMANIA
AKTUALNOŚCI I WYDARZENIA

Festiwal Warzywno – Owocowy – WEGEMANIA

Festiwal Warzywno - Owocowy - WEGEMANIA

Festiwal Warzywno – Owocowy – WEGEMANIA

Zapraszamy na festiwal warzywno-owocowy Wegemania w dniach 16-17 marca, gdzie czeka na Was świat barwnych smaków i zdrowej przyjemności!

Dołączcie do celebracji wszystkiego, co wegańskie, gdzie odkryjecie kuszącą różnorodność roślinnych przysmaków, które pobudzą Wasze kubki smakowe i odżywią Wasze ciała.

 

Wegemania obiecuje zadowolić każdy gust. Bez względu na to, czy jesteście oddanymi weganami, ciekawymi smakoszami, czy po prostu szukacie zdrowszych opcji żywieniowych, tutaj znajdziecie coś dla siebie!

 

Rozkoszujcie się różnorodnym wyborem dań wegańskich, smakujcie świeżość surowych warzyw i owoców, odżywiajcie ciała bogactwem białek roślinnych, rozkoszujcie słodyczą darów natury w wegańskich kreacjach.

 

Wegemania to nie tylko jedzenie – to również święto  współczucia i świadomego życia. Odkrywajcie roślinne produkty, nawiązujcie relacje z podobnie myślącymi ludźmi i uczcie się, jak przyjęcie wegańskiego stylu życia może mieć pozytywny wpływ na Wasze zdrowie i planetę.

 

Bez względu na to, czy jesteście doświadczonymi weganami czy nowicjuszami w jedzeniu opartym na roślinach, na pewno opuścicie to wydarzenie zainspirowani, pełni energii i z nowym szacunkiem dla mocy roślin.

 

Więcej informacji o festiwalu Wegemania:

https://www.facebook.com/events/3599296806986086

 

Bilety w cenie od 22 złotych do kupienia na miejscu lub online:

https://stage24.pl/events/wegemania-palac-kultury-i-nauki-warszawa-2142

 

Do zobaczenia na festiwalu Wegemania!

 

 

Zobacz również

WARSAW MINERAL EXPO
WARSAW MINERAL EXPO Warsaw Mineral Expo już 2 i 3 marca 2024 w PKIN...