Warszawa Wraca do Szkoły
AKTUALNOŚCI I WYDARZENIA

Warszawa Wraca do Szkoły

Warszawa Wraca do Szkoły

Warszawa Wraca do Szkoły

Warszawa Wraca do Szkoły / Warsaw Back to School to całodzienna impreza, podczas której pożegnamy wakacje i powitamy nowy rok szkolny. Wydarzenie  odbędzie się w sobotę 26 sierpnia w Pałacu Kultury i Nauki. Tego dnia czekać na Was będzie mnóstwo atrakcji, które zapewnimy razem z naszymi Partnerami. Warszawa Wraca do Szkoły to istny raj dla uczniów i przedszkolaków, mnóstwo  atrakcji zarówno dla dzieci, jak i ich rodziców.

Inauguracja roku szkolnego 2017/2018 w Warszawie zapowiada się interesująco. Wszystko za sprawą Fundacji KidZone-Strefa Szczęśliwych Dzieci,  która w ostatni wakacyjny weekend organizuje w stolicy świetne wydarzenie dla całej rodziny.

W programie wydarzenia przewidziane są m.in. prezentacje produktów najlepszych marek, nowości rynkowe i zakupy w promocyjnych cenach, warsztaty-naukowe, kulinarne, plastyczne i inne, a także szkolenia, degustacje, animacje, gry, zabawy i konkursy z super nagrodami. Dla wszystkich gości przewidziane są świetne upominki! Każdy kto weźmie udział w wydarzeniu będzie miał okazję pomóc dzieciom i wesprzeć akcję charytatywną Wyprawka.

26 sierpnia radośnie wprowadzimy uczniów w ich szkolną rzeczywistość. Czego dokładnie możemy się spodziewać? Każdy, kto pojawi się w tym dniu w Pałacu Kultury i Nauki na wydarzeniu  Warszawa Wraca do Szkoły, może liczyć na mnóstwo pozytywnych wrażeń, solidną porcję cennej wiedzy i rodzinnej rozrywki, a także atrakcyjne upominki ufundowane przez Partnerów wydarzenia! Będziemy bawić, edukować, inspirować i pomagać!

W tym roku po raz kolejny partnerem technologicznym wydarzenia będzie Microsoft, który w swojej ofercie posiada produkty skierowane dla firm, programistów i specjalistów IT oraz dla uczniów, studentów i nauczycieli. Dziś, w erze cyfryzacji, ciężko wyobrazić sobie dzień bez usług czy urządzeń Microsoft. W Multimedialnej Strefie Nauki i Rozrywki Microsoft będzie wszystko, czego potrzebuje rodzic XXI wieku. Microsoft przygotuje dla rodziców  małą ściągawkę i pokaże, jak za sprawą produktów multimedialnych można osiągać lepsze wyniki w nauce, przy okazji mocno odchudzając szkolne plecaki.  W międzyczasie dzieci będą mogły aktywnie spędzić czas z rówieśnikami ze szkolnej ławki, bawiąc się w strefie Xbox One!

Wszyscy Partnerzy eventu zaprezentują najlepsze produkty i usługi które sprawią, że powrót do szkoły będzie jak najbardziej udany. Rodzice będą mogli zakupić niezbędne artykuły szkolne, m.in. na stoisku marki PILOT, a dzieci w tym czasie będą mogły bawić się pod czujnym okiem animatorów. Wyłącznym dystrybutorem marki PILOT w Polsce jest firma W.P.C Sp. z o.o., która od prawie 30 lat współpracuje z liderami branży PBS (papier, biuro, szkoła) oraz światowymi markami. PILOT to japońska marka artykułów piśmienniczych, która towarzyszy entuzjastom pisania odręcznego już niemal 100 lat! W swojej ofercie PILOT posiada produkty do codziennego użytku, które ułatwiają pracę i naukę, specjalistyczne cienkopisy dedykowane specjalistom oraz ekskluzywne, niepowtarzalne pióra ze skuwkami wykonanymi z czystego złota.

Na wydarzeniu będzie z nami również marka Oxford. Jest to flagowa marka Grupy Hamelin. Oxford, jako jedna z najbardziej popularnych marek galanterii papierniczej, od ponad wieku podąża za potrzebami konsumentów, przewiduje rynkowe trendy i stawia czoła wyzwaniom technologicznym. Marka Oxford stanowi połączenie wysokiej jakości, innowacyjnych  rozwiązań, unikalnego designu oraz komfortu użytkowania. 

Na najmłodszych, w strefie zabawy Playmobil, będzie czekać wiele kreatywnych zadań. Wyjątkowa zabawa pozwoli pobudzić wyobraźnię oraz wspomoże rozwój dziecka. Maluchy będą  mogły, nie tylko wczuć się w różne role, ale i odwzorowywać świat w miniaturze i wieść tam własne życie. Każde dziecko otrzyma też wspaniały prezent-niespodziankę!

Alexander nie pozwoli na nudę. W swojej ofercie posiada wiele zabawek i gier edukacyjnych. Nowe rozwiązania poszerzają ofertę atrakcyjnych form spędzania czasu przez całą rodzinę. Dzieci razem z rodzicami będą mogły zagrać w wiele ciekawych gier, nauczą się rywalizacji i współzawodnictwa.

Towarzystwa w tym dniu będą dotrzymywać również przyjazne dzieciom, szalone, żarłoczne stworki Konspol, czyli Żarłaki– idealne towarzystwo zarówno dla przedszkolaków, jak i dla starszych uczniów.. Na pamiątkę każde dziecko otrzyma też od nich miły upominek.

O tym jak ważna jest nauka języków obcych przekona nas empik school - największa i najdłużej działająca sieć szkół językowych w Polsce. W swojej ofercie posiada kursy popularnych języków europejskich: angielskiego, francuskiego, hiszpańskiego, niemieckiego, rosyjskiego czy włoskiego, a także języków orientalnych: japońskiego, arabskiego, chińskiego oraz wiele innych. Będąc słuchaczem Empik School możesz na co dzień korzystać z wielu dodatkowych elementów, wspomagających naukę języka: konwersacji językowych, kawiarenki internetowej, biblioteczki językowej, czy platformy ćwiczeń językowych online.

Compensa i PKO BP wprowadzą dzieci w tajniki świata finansów i podstawy edukacji finansowej, a rodzice będą mogli skorzystać z najlepszej oferty w zakresie opieki ubezpieczeniowej i  sektora bankowego.

Twoje dziecko ma duszę artysty i uważasz, że przejawia aktorski talent? Nie boi się kontaktu z kamerą i aparatem, jest komunikatywne, przebojowe, a do tego marzy o tym, by zostać dziecięcą gwiazdą? Największy w Polsce katalog wizualnych osobowości zaprasza dzieci i młodzież. Być może to właśnie Twój maluch będzie idealnym kandydatem do roli w realizowanej właśnie produkcji reklamowej lub będzie najlepiej spełniać kryteria postaci poszukiwanej do serialu czy filmu? Z ATV Twoje dziecko będzie miało szansę rozwijać swój talent, uczestnicząc w ciekawych medialnych projektach. Być może będzie to dla niego niezapomniana przygoda i szansa na poznanie czegoś nowego albo początek obiecującej kariery.

Warszawa Wraca do Szkoły to wspaniałe rodzinne wydarzenie które radośnie wprowadzi uczniów w ich szkolną rzeczywistość. Tego dnia będą z nami również Laureaci Znaku Jakości KidZone 2017, a wśród nich: Mum Ciuch, Sieje Je, DREAM, BELMAM, Kiabi, ALBERT Polska, Just Organic, Doodush, Piatnik i Smart Mama.

Moc atrakcji dla najmłodszych przygotował również kanał telewizyjny POLSAT JimJam. W zielonym namiocie będzie można odpocząć na wygodnych pufach w kąciku telewizyjnym i obejrzeć odcinki ulubionych bajek. Wszystkie dzieci zostaną zaproszone również do kreatywnej zabawy z animatorkami oraz malowania buziek, a na najbardziej zaangażowanych czekać będą drobne upominki!

Koncerty dla dzieci, karaoke, spotkania z bohaterami dziecięcych bajek, animacje, gry, loterie z cennymi nagrodami i całe mnóstwo innych atrakcji-to wszystko czeka na Was 26 sierpnia w Pałacu Kultury i Nauki.

Bilet rodzinny tylko 10 zł*, wszystkie atrakcje w cenie.

Aby wziąć bezpłatny udział w wydarzeniu, wystarczy włączyć się do akcji charytatywnej Wyprawka i przynieść ze sobą (lub zakupić na miejscu)  jeden z elementów wyposażenia wyprawki szkolnej dla dzieci (tornister, piórnik, kredki itp.) W ten sposób pomożemy potrzebującym, a sami przeżyjemy bezcenne wspólne chwile w rodzinnym gronie.

Warszawa wraca do szkoły - 26.08.2017 - dzień pełen atrakcji dla całej rodziny!

Zabawa i edukacja, pomoc i inspiracja!  Zapraszamy- tego nie wolno przegapić!

Strona wydarzenia:

www.facebook.com/KidZoneStrefaSzczesliwychDzieci

Patronami medialnymi wydarzenia są: Informator Stolicy, Dziecko w Warszawie, Miasto dzieci, TaTenTo, Rynek Zabawek, Czas Dzieci, E-szkrab, Zakupy dla Dziecka, Maluchy 3 Miasta, Kiwi portal, ALLANI, ohme.pl, przedszkola.edu.pl, egaga,pl, badaniaprenatalne.pl,  mamspotkanie.pl, dzieci.org.pl, moi-mili.pl, wolnasobota.pl, magazyn DaDa.

ZAPRASZAMY!

Zobacz również

WARSAW MINERAL EXPO
WARSAW MINERAL EXPO Warsaw Mineral Expo już 2 i 3 marca 2024 w PKIN...