UTRUDNIENIA W HOLU GŁÓWNYM
AKTUALNOŚCI I WYDARZENIA

UTRUDNIENIA W HOLU GŁÓWNYM

UTRUDNIENIA W HOLU GŁÓWNYM

UTRUDNIENIA W HOLU GŁÓWNYM

W Pałacu Kultury i Nauki rozpoczęła sie wymiana urządzeń dla osób niepełnosprawnych, w tym demontaż platform schodowych w Holu Głównym (wejście od strony ul. Marszałkowskiej).

Modernizacja ma na celu lepsze dostosowanie infrastruktury Pałacu do potrzeb osób odwiedzających budynek – zarówno turystów, jak i pracowników oraz najemców.

Niestety podczas prowadzenia prac, w PKiN mogą wystąpić utrudnienia zwłaszcza dla osób z niepełnosprawnościami. Prace przy wymianie platform schodowych będą prowadzone głównie w godzinach nocnych, zaś pozostałe w ciągu całej doby tak, aby w miarę możliwości jak najmniej zakłócać normalne funkcjonowanie obiektu. Termin zakończenia wymiany urządzeń dla osób niepełnosprawnych zaplanowany jest na połowę lipca 2016 roku.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności.

1-26929

Zobacz również

LODOWISKO PRZED PKiN
LODOWISKO PRZED PKiN Lodowisko czynne codziennie od 10:00 do 21:00...
Targ Świąteczny w Pałacu Kultury i Nauki
Targ Świąteczny w Pałacu Kultury i Nauki Już 2 i 3 grudnia w Warszawie odbędą się Targ Świąteczny, Targi Biżuterii i Dodatków oraz Festiwal Pierogów Świata!...
Sala Kongresowa – podpisanie umowy na modernizację
Sala Kongresowa – podpisanie umowy na modernizację Trzy lata potrwa modernizacja Sali Kongresowej. Dziś m.st. Warszawa podpisało umowę z wykonawcą, który przeprowadzi remont słynnego, zabytkowego obiektu. ...