Teatr Baniek Mydlanych w PKiN
AKTUALNOŚCI I WYDARZENIA

Teatr Baniek Mydlanych w PKiN

Teatr Baniek Mydlanych w PKiN

Teatr Baniek Mydlanych w PKiN

Teatr Baniek Mydlanych zaprasza do Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie na unikalne widowisko dla dzieci „Dziwactwa Mistrza Bulbulasa”, w którym głównymi bohaterami są olbrzymie bańki mydlane.


Teatr Baniek Mydlanych to niesamowita dawka humoru i dobrej energii dla całej rodziny, czyli interaktywne show w wykonaniu międzynarodowych artystów, które zabierze widzów w zachwycającą podróż do krainy magii i kolorów.

Spektakl „Dziwactwa mistrza Bulbasa” to zachwycające widowisko edukacyjno-rozrywkowe, opowiadające o czarodziejskim kraju olbrzymich baniek mydlanych – Bańkolandzie. Za bąbelkowe show odpowiedzialny jest Profesor Bulbulas, wykładowca czarodziejskiej Bul-Bul szkoły, który przy okazji swojego 120-lecia zafascynował się czytaniem baśni oraz czarodziejskich ksiąg. Niespodziewanie jedna z nich zamieniła go w złośliwego trolla, a mieszkańcom kraju spłatała wiele niecodziennych figli i wplątała w niezwykłe przygody. Szalony profesor, urocza Mydlaneczka i jedyny w swoim rodzaju Bąbelek zabiorą Was w podróż do czarodziejskiego świata, pełnego niezwykłych kolorów, świateł i dźwięków, okraszonych zachwycającymi pokazami baniek mydlanych. Będzie nietypowa scenografia: Bulmobil czy zaczarowane Bańkolustro, radosne kostiumy, przepiękna choreografia
i wpadające w dziecięce ucho piosenki.

Teatr Baniek Mydlanych to 70 minut bajecznej historii, w którą doskonale wplecione zostały elementy edukacyjne – historia mydła czy znaczenie higieny w życiu człowieka. To interaktywny spektakl teatralny, do udziału w którym zapraszani są zarówno młodsi, jak i starsi widzowie oraz niepowtarzalna okazja, by w całości zmieścić się do…ogromnej bańki mydlanej. To wyjątkowe show dla całej rodziny, które po prostu TRZEBA ZOBACZYĆ.

Polecamy dla dzieci od 4 do 10 roku życia!

Na przedstawienie zapraszamy 5. marca 2018 roku o godzinie 9:00 i 18:30 w Sali Koncertowej Pałacu Kultury i Nauki.

Więcej informacji dostępnych na: http://www.teatrbaniek.pl oraz https://www.facebook.com/teatrbaniek

Rezerwacja biletów grupowych i oferta dla szkół – tel. +48 531 511 500 lub e-mail: info@eurosoul.pl

Bilety dostępne są na http://teatrbaniek.pl/kup-bilet oraz Eventim, eBilet, Biletyna i w salonach EMPIK.

Cena biletu to 35/40 zł.

Zapraszamy!

Zobacz również

GŁOSUJ NA WARSZAWĘ
GŁOSUJ NA WARSZAWĘ https://glosujnawarszawe.pl/ codziennie do 10 lutego 2023!...
XIII WARSZAWSKIE TARGI MIESZKANIOWE DOM 2023
XIII WARSZAWSKIE TARGI MIESZKANIOWE DOM 2023 21, 22 stycznia 2023 w godzinach 10:00-17:00...
WYSTAWA GŁÓWNA NARODOWEGO MUZEUM TECHNIKI
WYSTAWA GŁÓWNA NARODOWEGO MUZEUM TECHNIKI Wielkie otwarcie w weekend: 17-18 grudnia w godzinach 9:00 – 19:00....