TARGI FRANCZYZA
AKTUALNOŚCI I WYDARZENIA

TARGI FRANCZYZA

TARGI FRANCZYZA

TARGI FRANCZYZA

Targi Franczyza, 20-22 października 2022

 Wybierz pomysł na biznes

Targi Franczyza w Pałacu Kultury i Nauki to 3 dni spotkań biznesowych, kilkaset konceptów franczyzowych i tysiące przedsiębiorców zainteresowanych otwarciem własnej firmy pod znaną marką. Odwiedź 20 edycję Targów Franczyza 2022 i wybierz sprawdzony pomysł na biznes!

Swój pomysł na firmę prezentują tu przedstawiciele znanych marek z kraju i zagranicy, którzy aktywnie szukają przyszłych franczyzobiorców. Odwiedzający mają do wyboru licencje sieci franczyzowych z kilkunastu branż.

Listę firm do wyboru znajdziesz na Franczyza.pl

Targi Franczyza w Pałacu Kultury i Nauki to okazja do bezpośrednich spotkań z przyszłymi partnerami biznesowymi i możliwość pogłębienia wiedzy o franczyzie podczas Seminariów Własnego Biznesu. Partnerem Strategicznym Targów Franczyza w 2022 roku jest Żabka.

Największe Targi Franczyzy w Europie Środkowo-Wschodniej odbywają się w reprezentacyjnej części Pałacu Kultury zajmując wszystkie sale na parterze.

 Przez trzy dni przedsiębiorcy mają okazję przeprowadzić dziesiątki rozmów, na podstawie których zdecydują o wyborze najlepszego dla siebie pomysłu na biznes. Podczas indywidualnych rozmów na stoiskach kandydaci na franczyzobiorców dowiedzą się, co zapewniło sukces rynkowy oferowanego konceptu, jaka jest wymagana kwota inwestycji i na jaki rodzaj wsparcia może liczyć przedsiębiorca decydując się na współpracę z franczyzodawcą.

Naprawdę warto przyjść na Targi Franczyza.

Zobacz film Czas decyzji: który biznes wybrać?

 Targi Franczyza w Warszawie to:
 Sprawdzone pomysły na biznes w każdym przedziale inwestycyjnym;
 Spotkania z franczyzobiorcami, którzy opowiedzą o swojej współpracy we franczyzie, m.in. McDonald’s, Żabka, Stava, Sweet Gallery, Biesiadowo
 Ponad 80 wystawców z Polski i z Europy;
 20. edycja największych targów franczyzowych w Europie Środkowo-Wschodniej;
 Wykłady i spotkania na seminariach własnego biznesu przez 3 dni targów.

#FranczyzaToJestTo

Zobacz również

ITTF Warsaw 2023
ITTF Warsaw 2023 Międzynarodowe Targi Turystyczne 16-18 marca 2023...
Festiwal Kawy i Czekolady
Festiwal Kawy i Czekolady 11 i 12 marca 2023...