TARG ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA
AKTUALNOŚCI I WYDARZENIA

TARG ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA

TARG ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA

TARG ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA

Jarmark Świąteczny w Pałacu Kultury i Nauki czyli Targ Św. Mikołaja
10-11 grudnia 2022

Godziny otwarcia:
sobota – 10:00-20:00
niedziela-10:00-18:00

Już niedługo Pałac Kultury i Nauki stanie się tłem tego magicznego wydarzenia! Gwiazdkowe prezenty, pyszne jedzenie, świąteczne dekoracje, grzane wino i nastrojowa atmosfera to tylko część tego, co znajdziecie w samym centrum Warszawy na Jarmarku Świątecznym pod hasłem „Targ Św. Mikołaja” 🎁 🎄 🎅

Zakupy na ostatnią chwilę? Kto tego nie zna, szczególnie przed świętami! W jednym miejscu znajdziecie wszystko - zaczynając od wyrobów artystycznych i rzemieślniczych po ozdoby świąteczne i rękodzieło. Uzupełnieniem tego będą stragany z kulinarnymi przysmakami, słodkimi łakociami i aromatycznymi napojami, które rozgrzeją wszystkich odwiedzających którzy oderwali się od codzienności i odwiedzili nasz jarmark.

- Po doświadczeniach z ubiegłych lat, które pokazują, że w ostatnich dniach przed świętami Bożego Narodzenia, Warszawiacy wpadają w "świąteczny szał" - robiąc przedświąteczne zakupy oraz odbierając zamówienia na wigilijne stoły - postanowiliśmy zebrać w jednym miejscu wszystkich wystawców,którzy zaopatrzą uczestników w świąteczne prezenty i wiele więcej! Warszawa nie zostanie bez kultowego, świątecznego wydarzenia jakim jest Jarmark Świąteczny tym razem pod hasłem Targ Św. Mikołaja – relacjonuje organizator wydarzenia.

Zapraszamy  od soboty 10 XII, do niedzieli 11 XII.

Osobom kochającym wyśmienity smak i poszukujących pomysłu na idealny prezent pomożemy poczuć prawdziwą magię świąt.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Link do wydarzenia na facebooku:
https://www.facebook.com/events/598692348662553/

WSTĘP BEZPŁATNY

 

fot. Jacek Turczyk

Zobacz również

ITTF Warsaw 2023
ITTF Warsaw 2023 Międzynarodowe Targi Turystyczne 16-18 marca 2023...
Festiwal Kawy i Czekolady
Festiwal Kawy i Czekolady 11 i 12 marca 2023...