Targ Świąteczny w Pałacu Kultury i Nauki
AKTUALNOŚCI I WYDARZENIA

Targ Świąteczny w Pałacu Kultury i Nauki

Targ Świąteczny w Pałacu Kultury i Nauki

Targ Świąteczny w Pałacu Kultury i Nauki

Już 2 i 3 grudnia w Warszawie odbędą się Targ Świąteczny, Targi Biżuterii i Dodatków oraz Festiwal Pierogów Świata!

W trakcie Targu Świątecznego będzie można zrobić przedświąteczne zakupy – na prezenty i do domu, rozgrzać się gorącymi napojami oraz spróbować przepysznych pierogów z różnych stron świata.
Podczas targów pojawią się wystawcy, którzy zaoferują m.in. produkty wykonane własnoręcznie, co sprawi, że Wasze prezenty będą jedyne w swoim rodzaju i niepowtarzalne!
Znajdziecie tam m.in. różnorodne słodkości takie jak dekorowane pierniczki, puszyste ciasta, prezentowe czekoladki, francuskie makaroniki. Napijecie się gorącej kawy, herbaty, bezalkoholowego grzańca, a dla pełnoletnich odwiedzających będzie możliwość zakupu piwnych zestawów prezentowych, nalewek lub innych rozgrzewających alkoholi. Nie zabraknie świec, ceramiki, kolorowych skarpetek, a dla miłośników pielęgnacji znajdą się także naturalne kosmetyki.

Wydarzeniem towarzyszącym będą Świąteczne Targi Biżuterii i Dodatków. Zaopatrzycie się tutaj w starannie i ręcznie wykonane naszyjniki, bransoletki, czy pierścionki. Nasi wystawcy olśnią Was swoimi niepowtarzalnymi kolekcjami, tworzonymi z ogromną pasją i zaangażowaniem.

 Na Targu Świątecznym pojawi się także strefa Festiwalu Pierogów Świata, gdzie znajdziecie zarówno orientalne i niedostępne na co dzień rodzaje, jak i uwielbiane przez wszystkich polskie pierogi.

Ale czym właściwie różnią się takie pierogi od naszych polskich? O ile sama forma farszu zamkniętego w cieście jest taka sama, o tyle sposób przygotowania, kształt, ciasto, struktura, a nawet sposób podania różnią się w zależności od miejsc na świecie! Na przykład Korea może poszczycić się pierogami mandu najczęściej przyrządzanymi z duszoną wołowiną i pikantną kapustą kimchi, a najpopularniejsze pierogi gruzińskie to chinkali, które świeżo wyrabiane przez kucharzy z tego rejonu smakują naprawdę wspaniale. Te i wiele innych rodzajów pierogów będziecie mogli skosztować już 2 i 3 grudnia w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie!

 

Targ Świąteczny w PKiN 02-03.12.2023r.

Sobota 12:00-20:00

Niedziela 12:00-18:00

 

Link do biletów: https://tobilet.pl/2023-targ-swiateczny-warszawa.html

 

Więcej informacji znajdziecie na wydarzeniach na Facebooku:

Targ Świąteczny: https://www.facebook.com/events/1390141744869049/

Świąteczne Targi Biżuterii i Dodatków: https://www.facebook.com/events/690982342998031

 

Festiwal Pierogów Świata: https://www.facebook.com/events/833597027967006/

 

Zobacz również

WARSAW MINERAL EXPO
WARSAW MINERAL EXPO Warsaw Mineral Expo już 2 i 3 marca 2024 w PKIN...