SYLWESTROWE HITY NA CZASIE Z PAWELCEM
AKTUALNOŚCI I WYDARZENIA

SYLWESTROWE HITY NA CZASIE Z PAWELCEM

SYLWESTROWE HITY NA CZASIE Z PAWELCEM

SYLWESTROWE HITY NA CZASIE Z PAWELCEM

Powitaj z nami Nowy Rok w najwyższym budynku Warszawy!
W Sylwestrową Noc, ponad 1700 m2 Pałacu Kultury i Nauki zamieni się w najgorętszy parkiet stolicy! To wszystko za sprawą człowieka, którego nie trzeba przedstawiać: radiowiec, prowadzący program „Wrzuć na Luz” i konferansjer - Paweł Pawelec, zabierze naszych gości w niezapomnianą, muzyczną podróż. Towarzyszył mu będzie A. Rec Sax Show w wykonaniu Arka Żarka – rezydenta warszawskiego Clubu Opera.

W Nowy Rok wejdziemy tanecznym krokiem: przed północą zapraszamy na Karnawałową Lekcję Tańca, którą poprowadzi mistrz i uczestnik Tańca z Gwiazdami – Robert Kochanek. Tymczasem o północy, gdy na zegarze millenijnym pod iglicą wybije dwunasta, największy w Polsce pokaz fajerwerków, rozświetli Pałac Kultury i Nauki i oznajmi warszawiakom Nowy Rok.
Dla naszych gości przygotowaliśmy trzy strefy: jadalną w Sali Marmurowej, chillout w Sali Korczaka oraz rozrywkową w Sali Mikołajskiej. Wszystko to, w Pałacu Kultury i Nauki – najbardziej rozpoznawalnym budynku stolicy, w ścisłym centrum miasta.
W nim, na naszych gości czekać będą:
Wykwintne menu kuchni polskiej i światowej serwowane w formie bufetów. O podniebienie naszych gości i bogaty wybór przystawek, sałatek, zup, dań mięsnych, ryb oraz deserów zadba Bistro Trojka, które dzięki przygotowaniu potraw „na miejscu” gwarantuje ich świeżość i niepowtarzalny smak. Trzy open bary. Nasz zespół barmański już na początku wprowadzi Państwa w szampański nastrój powitalnym drinkiem. Następnie w czasie imprezy, serwować będziemy wybrane drinki i alkohole (wino białe, wino czerwone, whisky, wódka), a o północy obowiązkowa lampka szampana!
Loteria Sylwestrowa. Do wygrania m.in. 3 czeki o wartości 1000 zł, vouchery na nasze wycieczki i inne atrakcyjne nagrody.
Obsługa foto. Do dyspozycji naszych gości będzie fotograf, który utrwali ostatnie chwile 2018 roku. Poza zdjęciami ze ścianki, zostanie Państwu udostępniona już na początku stycznia fotorelacja z całego wydarzenia.
Cena 600 pln / os.

www.creatours.pl/sylwester2018

Zobacz również

GŁOSUJ NA WARSZAWĘ
GŁOSUJ NA WARSZAWĘ https://glosujnawarszawe.pl/ codziennie do 10 lutego 2023!...
XIII WARSZAWSKIE TARGI MIESZKANIOWE DOM 2023
XIII WARSZAWSKIE TARGI MIESZKANIOWE DOM 2023 21, 22 stycznia 2023 w godzinach 10:00-17:00...
WYSTAWA GŁÓWNA NARODOWEGO MUZEUM TECHNIKI
WYSTAWA GŁÓWNA NARODOWEGO MUZEUM TECHNIKI Wielkie otwarcie w weekend: 17-18 grudnia w godzinach 9:00 – 19:00....