POWSTANIE WARSZAWSKIE W "HORYZONCIE HISTORII"
AKTUALNOŚCI I WYDARZENIA

POWSTANIE WARSZAWSKIE W „HORYZONCIE HISTORII”

POWSTANIE WARSZAWSKIE W "HORYZONCIE HISTORII"

POWSTANIE WARSZAWSKIE W „HORYZONCIE HISTORII”

1 sierpnia 1944 roku to data wybuchu Powstania Warszawskiego. Obchodząc rocznicę tego doniosłego wydarzenia, teraz każdy może wirtualnie przenieść się w tamte czasy dzięki „Horyzontowi Historii”.

„Horyzont Historii” to wyjątkowa, wirtualna podróż w przeszłość Warszawy. W jej trakcie zobaczyć można między innymi trójwymiarową panoramę ruin Stolicy Polski zniszczonej przez Niemców w 1944 roku. Aplikacja umożliwia także strzelanie z powstańczego pistoletu maszynowego „Błyskawica” oraz rzucanie butelkami z benzyną i obejrzenie modeli wielu innych przedmiotów związanych z Powstaniem.

Dostępny na specjalnych stanowiskach Vitual Reality w Pałacu Kultury i Nauki „Horyzont Historii”, w niezwykły sposób umożliwia zobaczenie i poczucie historii oraz poznanie wielu ciekawych i ważnych faktów z przeszłości. Polecamy wszystkim w wieku od 6 do 106 i więcej lat!

Zobacz również

ART FACTOR
ART FACTOR The Pop Legacy in Post-War Italian Art...
KONKURS
KONKURS Zapraszamy do udziału w pisemnym konkursie ofert na najem powierzchni z przeznaczeniem na prowadzenie kawiarni kulturalnej XXX kondygnacji PKiN w Warszawie....
Dzień Sportu Akademickiego
Dzień Sportu Akademickiego 20 września 2022 przed Pałacem Kultury i Nauki...