Powitanie jesieni w PKiN - impreza dla dzieci
AKTUALNOŚCI I WYDARZENIA

Powitanie jesieni w PKiN – impreza dla dzieci

Powitanie jesieni w PKiN - impreza dla dzieci

Powitanie jesieni w PKiN – impreza dla dzieci

Zapraszamy dzieci i rodziców na imprezę w Pałacu Kultury i Nauki podczas której rozgrzejemy uśmiechy. Impreza odbędzie się w sobotę, 5 września 2015 w godzinach 11:00-17:00.

DSC_6118
Animatorzy zadbają, aby dzieci chętniej i radośniej szły do szkoły!
Malowanie buziek, dziecięce tatuaże, zwierzątka z baloników, kącik zabaw dla maluszków, quizy, gry, konkursy, zagadki, zabawy plastyczne i wiele, wiele innych atrakcji czeka na wszystkich chętnych na tarasie widokowym Pałacu.

– Jesień się zbliża i jest tuż tuż. Chcemy więc przywitać ją oraz rok szkolny z uśmiechami na twarzach! Właśnie dlatego przygotowaliśmy moc atrakcji z podziałem na wiek i upodobania. Każdy znajdzie coś dla siebie! Najmłodszych zaprosimy na przedstawienie pt. ?Czerwony Kapturek?, malowanie buzi i odlotowe, kolorowe fryzury. Starsi będą mogli poszaleć w strefie aktywnej oraz zaprojektować swój własny plan lekcji lub zabawić się w kreatywne tworzenie obrazu z Minionkami ? opowiada Katarzyna Wierbiłowicz, właścicielka Potworkowa, czyli firmy współpracującej przy organizacji imprezy.

Pomyśleliśmy też o urozmaiceniu czasu rodzicom, którym w trakcie dziecięcych harców, polecamy skorzystanie z zajęć fitness prowadzonych przez Wiolettę Lutrowicz z Sunny Fitness Club.

Będą też zawody na torze przeszkód, dla zmęczonych – kącik z grami planszowymi, a dla aktywnych i wyróżniających się przewidzieliśmy małe upominki!

Udział w imprezie jest bezpłatny dla wszystkich, którzy kupią bilet na XXX piętro PKiN.
Zapraszamy!

28 sierpnia 2015

Zobacz również

WEGE FESTIWAL
WEGE FESTIWAL Wydarzeniem towarzyszącym będą EkoPiękno – Targi Kosmetyków Naturalnych oraz Festiwal Kawy i Czekolady....
WHY?
WHY? Historie ukraińskich zwierząt ukryte w obrazach od 4 października do 4 listopada 2022...
ART FACTOR
ART FACTOR The Pop Legacy in Post-War Italian Art...