Powiedz "TAK" w Pałacu
AKTUALNOŚCI I WYDARZENIA

Powiedz „TAK” w Pałacu

Powiedz "TAK" w Pałacu

Powiedz „TAK” w Pałacu

Bajkowy ślub i wesele w Pałacu, to coś, o czym marzy każda dziewczynka. My możemy spełnić Twoje marzenie. Kryształowe żyrandole, mozaikowe parkiety, marmurowe kolumny, magiczne wnętrza, a nawet przysięga składana w najwyżej położonej sali w Polsce z widokiem na panoramę Warszawy.

Pałac Kultury i Nauki we współpracy z profesjonalnymi organizatorami weselnych przyjęć oferuje możliwość zorganizowania tego wyjątkowego dnia na najwyższym poziomie, w niepowtarzalnym miejscu. Różnorodność sal daje sposobność niezliczonych aranżacji każdego przyjęcia weselnego. Nasze sale spełniają także warunki  organizacji ceremonii zawarcia związku małżeńskiego w obecności Kierownika Urzędu Stanu Cywilnego.

W tym jednym z najważniejszych dni w życiu zostań księżniczką na własnym ślubie.

Z ofertą PKiN zapoznać się będzie można na specjalnym stoisku w Sali Kopernika podczas imprezy.

Targi „Polska Gala Ślubna” to 300 marek ślubnych, tysiące różnych ślubnych propozycji i największe pokazy mody na najdłuższym wybiegu ślubnym w Polsce.
Ta olbrzymia liczba firm to gwarancja dla każdej pary narzeczonych, że znajdzie tutaj to czego szuka. Będą zatem oferty z propozycjami klasycznymi, stylizowanymi w klimacie boho, vintage czy glamour, pomysły  utranowoczesne, unikalne i mocno spersonalizowane.
Wiele firm wystawiających się na targach specjalnie na tę imprezę szykuje premiery swoich nowych produktów, ofert i usług. Pokazują je tutaj po raz pierwszy, a zatem przychodząc na „Polska Galę Ślubną” będziecie mogli zobaczyć je jako pierwsi, a potem z tej ogromnej liczy propozycji zdecydować o tym, która z nich jest dla Was najlepsza i najciekawsza.
Weekend ślubny 13-14 stycznia 2018 w Pałacu Kultury i Nauki pokaże Wam:
- nowości w ślubnym makijażu i fryzurach
- setki propozycji ślubnych obrączek oferowanych na targach z dużymi rabatami
- niezliczoną liczbę wzorów ślubnych zaproszeń, fotografii, filmów ślubnych, pomysłów na muzyczną oprawę  Waszego ślubu
- dla szukających miejsca na przyjęcie weselne nie zabraknie ofert przygotowanych przez hotele, restauracje, sale weselne i różne inne alternatywne miejsca
- dla smakoszy przepyszne torty, ciasta i słodycze, które można zaserwować gościom na przyjęciu weselnym - do tego propozycje rożnych atrakcji weselnych, jak – pokazy barmańskie, sztuczne ognie, pokazy laserowe, fotobudki
- dla ceniących piękno, firmy dekoratorskie szykują najmodniejsze propozycje ślubnych scenografii w klimatach boho, vintage, rustykalnym, greenery, glamour i innych
- i oczywiście wiele, wiele fasonów sukien ślubnych, ślubnej bielizny i męskich garniturów, smokingów i fraków
- a do tego rozmowy z ekspertami z branży ślubnej, którzy znają odpowiedź na wszystkie pytania i wątpliwości związane z tematem ślubu i wesela.

Bilety w cenie 20 zł można kupić on-line poprzez stronę www.targislubne.com do dnia 12 stycznia 2018, a w dni targowe czyli 13-14 stycznia w kasach biletowych przy wejściu na targi „Polska Gala Ślubna”. Wejście na targi do Pałacu Kultury i Nauki od strony ulicy Marszałkowskiej (wejście główne).

Targi czynne dla odwiedzających w sobotę 10-18 i w niedzielę 10-17.

Zobacz również

WARSAW MINERAL EXPO
WARSAW MINERAL EXPO Warsaw Mineral Expo już 2 i 3 marca 2024 w PKIN...