Pomysł na biznes, czyli XVI Targi Franczyza 2018!
AKTUALNOŚCI I WYDARZENIA

Pomysł na biznes, czyli XVI Targi Franczyza 2018!

Pomysł na biznes, czyli XVI Targi Franczyza 2018!

Pomysł na biznes, czyli XVI Targi Franczyza 2018!

Nie masz pomysłu na własny biznez? XVI Targi Franczyzy są właśnie dla Ciebie!

Od 18-20 października (czwartek-sobota) w Pałacu Kultury i Nauki, odbędą się Targi Franczyzy – największe w Europie Środkowo – Wschodniej i drugie w Europie po targach w Paryżu. Podczas tegorocznego wydarzenia zostanie zaprezentowanych ponad 200 pomysłów na biznes pod znaną marką.

To największa liczba wystawców od czasu pierwszej edycji Targów, które odbyły się 16 lat temu. Dzięki Targom Franczyzy osoby szukające pomysłu na własny biznes mogą w jednym miejscu spotkać się z przedstawicielami firm franczyzowych, z różnych branż z Polski i z zagranicy, poznać zasady inwestycji w biznes i zasady współpracy licencjackiej z daną marką.

Jak co roku podczas Targów Franczyzy odbędzie się Forum Szkoleniowe, czyli cykl wykładów o franczyzie i biznesie.

Zachęcamy do uczestniczenia w XVI edycji Targów "Franczyza 2018", które odbędą się w dniach 18-2 października (czwartek, piątek),  w godzinach 10.00-17.00 oraz 20 października (sobota), w godzinach 10.00-15.00.

Na czas Targów Franczyza 2018, Informacja PKIN oraz stanowisko Horyzont Historii, zostały przeniesione w okolicę Kasy Tarasu Widokowego.

Więcej informacji uzyskacie pod adresem: www.franczyza.pl

 

 

 

Zobacz również

ART FACTOR
ART FACTOR The Pop Legacy in Post-War Italian Art...
KONKURS
KONKURS Zapraszamy do udziału w pisemnym konkursie ofert na najem powierzchni z przeznaczeniem na prowadzenie kawiarni kulturalnej XXX kondygnacji PKiN w Warszawie....
Dzień Sportu Akademickiego
Dzień Sportu Akademickiego 20 września 2022 przed Pałacem Kultury i Nauki...