NAJLEPSZE PERSPEKTYWY TYLKO W PAŁACU
AKTUALNOŚCI I WYDARZENIA

NAJLEPSZE PERSPEKTYWY TYLKO W PAŁACU

NAJLEPSZE PERSPEKTYWY TYLKO W PAŁACU

NAJLEPSZE PERSPEKTYWY TYLKO W PAŁACU

Informacje o maturze z pierwszej ręki, porady fachowców, prezentacja oferty kształcenia uczelni z całej Polski i zagranicy – tego właśnie potrzeba na dwa miesiące przed maturą. Zatem maturzyści – na Salon! Młodsi koledzy i koleżanki też mile widziani!

Międzynarodowy Salon Edukacyjny Perspektywy 2017, który odbędzie się 10 i 11 marca w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie to miejsce, gdzie ów przepis na sukces wyjątkowo łatwo zrealizować.

W Pałacu spotkają się eksperci Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej w Warszawie, doradcy zawodowi, psychologowie i pedagodzy z poradni, ludzie z biur karier i agencji zatrudnienia, przedstawiciele uczelni ze wszystkich ośrodków akademickich w Polsce, a także z wielu innych krajów.

Więcej na stronie:

www.salon.perspektywy.pl

Zobacz również

LODOWISKO PRZED PKiN
LODOWISKO PRZED PKiN Lodowisko czynne codziennie od 10:00 do 21:00...
Targ Świąteczny w Pałacu Kultury i Nauki
Targ Świąteczny w Pałacu Kultury i Nauki Już 2 i 3 grudnia w Warszawie odbędą się Targ Świąteczny, Targi Biżuterii i Dodatków oraz Festiwal Pierogów Świata!...
Sala Kongresowa – podpisanie umowy na modernizację
Sala Kongresowa – podpisanie umowy na modernizację Trzy lata potrwa modernizacja Sali Kongresowej. Dziś m.st. Warszawa podpisało umowę z wykonawcą, który przeprowadzi remont słynnego, zabytkowego obiektu. ...