LUDZIE PKIN
AKTUALNOŚCI I WYDARZENIA

LUDZIE PKIN

LUDZIE PKIN

LUDZIE PKIN

„Ludzie PKiN" to projekt, który ma pokazywać gości Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie. Fotoreporter portalu Warszawa i Okolice kilka razy w miesiącu odwiedza PKiN, podchodzi do różnych osób i za ich zgodą przeprowadza krótką rozmowę, robi zdjęcie. Pyta m.in. o cel wizyty, turystów o to skąd są i jak podoba im się stolica. 

Dzięki projektowi będziecie mogli być również na bieżąco z tym, co się dzieje w PKiN. Publikujemy aktualne informacje o wydarzeniach w Pałacu w najbliższym czasie. Zaglądajcie do nas, a nic wam nie umknie. 

Fotografa projektu można spotkać w różnych częściach Pałacu. Czasami przed budynkiem, czasami na tarasie widokowym na 30 piętrze, jak również podczas różnych eventów organizowanych w pomieszczeniach PKiN. Fotograf zawsze ma na sobie plakietkę z logotypem projektu „Ludzie PKiN”, więc z łatwością go zauważycie. Samemu też można do niego podejść, z przyjemnością posłucha waszej opowieści i zrobi zdjęcie, które później opublikujemy na portalu. 
„Ludzi PKiN” cały czas przybywa. Z wszystkimi osobami dotychczas sfotografowanymi możecie zapoznać się pod linkiem: LUDZIE PKiN.

oraz na facebookowym profilu  https://www.facebook.com/ludziepkin/

Zobacz również

GŁOSUJ NA WARSZAWĘ
GŁOSUJ NA WARSZAWĘ https://glosujnawarszawe.pl/ codziennie do 10 lutego 2023!...
XIII WARSZAWSKIE TARGI MIESZKANIOWE DOM 2023
XIII WARSZAWSKIE TARGI MIESZKANIOWE DOM 2023 21, 22 stycznia 2023 w godzinach 10:00-17:00...
WYSTAWA GŁÓWNA NARODOWEGO MUZEUM TECHNIKI
WYSTAWA GŁÓWNA NARODOWEGO MUZEUM TECHNIKI Wielkie otwarcie w weekend: 17-18 grudnia w godzinach 9:00 – 19:00....