LODOWISKO PRZED PKIN
AKTUALNOŚCI I WYDARZENIA

LODOWISKO PRZED PKIN

LODOWISKO PRZED PKIN

LODOWISKO PRZED PKIN

W piątek, 1 grudnia 2017, o godz. 10:00 działalność rozpoczęło lodowisko przed Pałacem Kultury i Nauki od ul. Świętokrzyskiej. Wszyscy miłośnicy jazdy na łyżwach, dobrej muzyki i sportowej atmosfery znajdą tu coś dla siebie. Do wspólnej zabawy zaprasza Stołeczne Centrum Sportu Aktywna Warszawa i Pałac Kultury i Nauki.

Na fanów łyżwiarskich przeplatanek, ósemek i innych figur, czeka ponad 700 m2 zamrożonej tafli. Rekreacyjne lodowisko przed PKiN , przeznaczone do jazdy figurowej na łyżwach, ma kształt prostokąta o wymiarach 38 m x 19 m. Zabawę na lodzie umilać będzie muzyka świąteczna.

Lodowisko przed Pałacem Kultury i Nauki otwarte będzie codziennie w godzinach od 10.00 do 21.00. W tym czasie przewidziane są dwie godzinne przerwy technologiczne o godz.13.00 i 17.00. Wstęp na ślizgawkę będzie bezpłatny. Jednocześnie ze ślizgawki korzystać będzie mogło nawet 150 osób.

Na miejscu można wypożyczyć łyżwy, przygotowano blisko 350 par. Dla najmłodszych, stawiających pierwsze kroki na lodzie, czekają również specjalne pingwinki i misie do nauki jazdy.

Cennik wynajmu sprzętu łyżwiarskiego

W sobotę 9 grudnia 2017 o godzinie 14.00 zapraszamy na Imprezę Mikołajkową na lodowisku przed Pałacem Kultury i Nauki. Impreza będzie miała charakter świąteczny. Dzieci jeżdżące na łyżwach zaprosimy do korzystania z pomocy i zabaw instruktorów. Zapraszamy !!!  

Ekolodowisko przed Pałacem Kultury i Nauki będzie działało do końca lutego 2018 r. Zarządcą ślizgawki jest Stołeczne Centrum Sportu AKTYWNA WARSZAWA.

Szczegóły dotyczące funkcjonowania lodowiska na www.aktywnawarszawa.waw.pl i na FB.

 

Zobacz również

KONKURS
KONKURS Zapraszamy do udziału w pisemnym konkursie ofert na najem powierzchni z przeznaczeniem na prowadzenie kawiarni kulturalnej XXX kondygnacji PKiN w Warszawie....
Dzień Sportu Akademickiego
Dzień Sportu Akademickiego 20 września 2022 przed Pałacem Kultury i Nauki...
ART FACTOR
ART FACTOR The Pop Legacy in Post-War Italian Art...