Laboratorium Szalonych Naukowców
AKTUALNOŚCI I WYDARZENIA

Laboratorium Szalonych Naukowców

Laboratorium Szalonych Naukowców

Laboratorium Szalonych Naukowców

13. listopada o godzinach 9:30 oraz o 18:30 w Sali Koncertowej Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie odbędzie się wyjątkowy pokaz eksperymentów z różnych dziedzin nauki.

Każdy eksperyment zawiera krótkie wyjaśnienie. Ponieważ pokaz ma charakter rozrywkowy, nie zagłębia się w szczegółowe tłumaczenie fizyki i chemii, jednak zawsze udzielane są informacje na temat zasad lub przepisów, które są podstawą danego eksperymentu.

Laboratorium Szalonych Naukowców to naukowe show oparte na humorze i demonstracji spektakularnych eksperymentów. Program łączy w sobie pokazy z różnych dziedzin nauki: fizyki, chemii, polimerów, ciekłego azotu i cewki Tesli.

Niezwykłe i łatwe do zrozumienia tłumaczenie i demonstracja skomplikowanych zjawisk przyciąga uwagę widzów i budzi zainteresowanie nie tylko dla dzieci, ale i dorosłych.

Rejestracja dla szkół oraz grup zorganizowanych na seans poranny: tel +48 531 511 500, email: info@eurosoul.pl.  Formularz zamówienia http://pankoncert.pl/laboratorium-szalonych-naukowcow/

Bilety dla osób indywidualnych: Eventim.PL, Biletyna.PL, PanKoncert.pl

Zapraszamy!

Zobacz również

KONKURS
KONKURS Zapraszamy do udziału w pisemnym konkursie ofert na najem powierzchni z przeznaczeniem na prowadzenie kawiarni kulturalnej XXX kondygnacji PKiN w Warszawie....
Dzień Sportu Akademickiego
Dzień Sportu Akademickiego 20 września 2022 przed Pałacem Kultury i Nauki...
ART FACTOR
ART FACTOR The Pop Legacy in Post-War Italian Art...