KINOTEKA ROZBŁYŚNIE NOWYM NEONEM
AKTUALNOŚCI I WYDARZENIA

KINOTEKA ROZBŁYŚNIE NOWYM NEONEM

KINOTEKA ROZBŁYŚNIE NOWYM NEONEM

KINOTEKA ROZBŁYŚNIE NOWYM NEONEM

Już za chwilę Kinoteka będzie żegnać swój stary neon. Tydzień 27 czerwca ? 3 lipca to ostatnie dni, kiedy będzie można go zobaczyć na murach Pałacu Kultury i Nauki. Nie przegapcie tej okazji!

Nowy neon pojawi się prawdopodobnie w sierpniu, ale ten, który jest z nami od 16 lat budzi nasz i naszych widzów niemały sentyment.

Nie zapominamy o nim i chcemy zorganizować mu godne pożegnanie i przeprowadzkę do nowego domu ? Muzeum Neonów.

W weekend 2 lipca i 3 lipca Kinoteka zaprasza na oficjalne pożegnanie starego neonu. W piątek 8 lipca litery z  neonu trafią do Muzeum Neonów, gdzie widzowie Kinoteki będą mogli go podziwiać bezpłatnie z bliska.

Nowy projekt neonu Kinoteli będzie bliski historycznym neonom Pałacu Kultury i Nauki i tworzył z nimi harmonijną całość. Już w sierpniu zobaczycie neon Kinoteki, podobny do tych, które są na pałacu.

Konkurs fotograficzny

Z okazji pożegnania neonu Kinoteka wspólnie z Muzeum Neonów i RWE organizuje konkurs fotograficzny. Zróbcie zdjęcia starego neonu Kinoteki (do 30.06). Opublikujcie je na Instagramie lub Faceooku i oznaczcie #neonkinoteki i #kinoteka.

1.07 poznamy zwycięzców, a w weekend 2-3.07 zdjęcia zostaną pokazane widzom Kinoteki. Szczegóły i regulamin konkursu dostępne na: www.kinoteka.pl

Fundatorem nagród jest RWE.

Pożegnanie neonu 2-3 lipca

Kinoteka zaprasza do współtworzenia pożegnalnej neonowej wystawy. Będzie też można wziąć udział w bezpłatnych pokazach filmu Neon w reż. Erica Bednarskiego, zorganizowanych wspólnie z Muzeum Neonów.

Specjalna neonowa przypinka, wykonywana w tych dniach w Kinotece, będzie darmową wejściówką na pokaz filmu ?Neon? , do Muzeum Neonów oraz zniżką na pokaz najnowszego filmu Nicolasa Refna ?Neon Demon? pod koniec lipca w Kinotece.

Partnerzy zmiany: Pałac Kultury i Nauki, Muzeum Neonów, RWE

 

Zobacz również

GŁOSUJ NA WARSZAWĘ
GŁOSUJ NA WARSZAWĘ https://glosujnawarszawe.pl/ codziennie do 10 lutego 2023!...
XIII WARSZAWSKIE TARGI MIESZKANIOWE DOM 2023
XIII WARSZAWSKIE TARGI MIESZKANIOWE DOM 2023 21, 22 stycznia 2023 w godzinach 10:00-17:00...
WYSTAWA GŁÓWNA NARODOWEGO MUZEUM TECHNIKI
WYSTAWA GŁÓWNA NARODOWEGO MUZEUM TECHNIKI Wielkie otwarcie w weekend: 17-18 grudnia w godzinach 9:00 – 19:00....