KAMPANIA SPOŁECZNA RATUJEMY MUZEUM TECHNIKI
AKTUALNOŚCI I WYDARZENIA

KAMPANIA SPOŁECZNA RATUJEMY MUZEUM TECHNIKI

KAMPANIA SPOŁECZNA RATUJEMY MUZEUM TECHNIKI

KAMPANIA SPOŁECZNA RATUJEMY MUZEUM TECHNIKI

Zachęcamy co przyłączenia się do kampanii społecznej  RATUJEMY MUZEUM TECHNIKI, zorganizowanej przez Stowarzyszenie Wspierania Techniki Polskiej.

„Celem kampanii jest poinformowanie polskiego społeczeństwa o obecnej trudnej sytuacji Muzeum Techniki, która jeśli nie zostanie rozwiązana, doprowadzi do jego likwidacji. Wierzymy, że Polacy, ceniąc dorobek naszych wynalazców, podpiszą się pod wspólną deklaracją, której celem jest przekonanie władz, że warto ocalić naszą polską historię w dziedzinach techniczno-inżynierskich. W trakcie kampanii będziemy systematycznie prezentować najcenniejsze eksponaty zgromadzone w Muzeum Techniki. Wiemy, że uratować Muzeum Techniki od likwidacji możemy tylko i wyłącznie razem i dlatego liczymy na każde wsparcie. której celem jest ratowanie dorobku polskiej i światowej techniki, zgromadzonej w Muzeum Techniki w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie.”

Pod tym linkiem można przyłączyć się do kampanii.

Zobacz również

WEGE FESTIWAL
WEGE FESTIWAL Wydarzeniem towarzyszącym będą EkoPiękno – Targi Kosmetyków Naturalnych oraz Festiwal Kawy i Czekolady....
WHY?
WHY? Historie ukraińskich zwierząt ukryte w obrazach od 4 października do 4 listopada 2022...
ART FACTOR
ART FACTOR The Pop Legacy in Post-War Italian Art...