HORYZONT HISTORII - WIRTUALNA RZECZYWISTOŚĆ 3D W PKiN
AKTUALNOŚCI I WYDARZENIA

HORYZONT HISTORII – WIRTUALNA RZECZYWISTOŚĆ 3D W PKiN

HORYZONT HISTORII - WIRTUALNA RZECZYWISTOŚĆ 3D W PKiN

HORYZONT HISTORII – WIRTUALNA RZECZYWISTOŚĆ 3D W PKiN

„#HoryzontHistorii” to prawdziwy „wehikuł czasu” – nowoczesna, trójwymiarowa wirtualna wycieczka dostępna tylko w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie. Umożliwia zobaczenie na własne oczy jak wyglądała Warszawa w XI, XIV i XVI wieku oraz w 1944 roku – zniszczona po Powstaniu Warszawskim.

Specjalne stanowiska wyposażone w najnowocześniejszy sprzęt kreujący wirtualną rzeczywistość HTC VIVE umożliwiają pełne wykorzystanie niezwykłego potencjału aplikacji stworzonej specjalnie dla gości Pałacu we współpracy z naukowcami. Dzięki temu „Horyzont Historii” jest nie tylko doskonałą rozrywką (możliwość odwiedzenia historycznych światów 360°, minigry z użyciem wirtualnych kontrolerów zamieniających się w różne przedmioty), ale też rzetelną i ciekawą lekcją historii.

Stanowiska ze sprzętem wirtualnej rzeczywistości z aplikacją „Horyzont Historii” czynne są w Pałacu codziennie w godz. 10:00-20.00. Stanowiska znajdują się w Hallu Głównym Pałacu na przeciwko wejście od ul. Marszałkowskiej.

Informacja: tel. 22 656 76 00 informacja@pkin.pl

image

Zobacz również

ART FACTOR
ART FACTOR The Pop Legacy in Post-War Italian Art...
KONKURS
KONKURS Zapraszamy do udziału w pisemnym konkursie ofert na najem powierzchni z przeznaczeniem na prowadzenie kawiarni kulturalnej XXX kondygnacji PKiN w Warszawie....
Dzień Sportu Akademickiego
Dzień Sportu Akademickiego 20 września 2022 przed Pałacem Kultury i Nauki...