GALERIA FIGUR STALOWYCH
AKTUALNOŚCI I WYDARZENIA

GALERIA FIGUR STALOWYCH

GALERIA FIGUR STALOWYCH

GALERIA FIGUR STALOWYCH

Wystawa Galerii Figur Stalowych po raz kolejny w Pałacu Kultury i Nauki!

Galeria Figur Stalowych to pierwsze na świecie miejsce, gdzie stalowe rzeźby tworzy się z elementów pochodzących z recyklingu złomu stalowego. Od 9 lipca 2022 do końca wakacji możecie podziwiać ponad 80 z nich w Pałacu Kultury i Nauki.

Galeria Figur Stalowych to interaktywna wystawa składająca się z ponad 80 unikatowych rzeźb inspirowanych bohaterami filmów, komiksów i bajek, legendarne samochody i motocykle w skali 1:1, tworzone przez artystów z całego świata. Niepowtarzalna wystawa dla widzów w każdym wieku.

Rzeźby Galerii Figur Stalowych to unikalne, ręcznie wykonywane ze stalowego złomu dzieła. Powstają z tysięcy elementów pochodzących z recyklingu. Rzemieślnicy wykonujący te niezwykłe eksponaty, poświęcają tysiące godzin, aby efekt końcowy zaskoczył wszystkich. I rzeczywiście... efekt jest zdumiewający! Figury są jedyne w swoim rodzaju, wykonane z niesamowitą precyzją, która zaskakuje i dostarcza niezapomnianych wrażeń wszystkim zwiedzającym.

Dotknij, zasiądź, baw się jak dziecko!

Unikatową kolekcję arcydzieł z recyklingu stalowego, możecie podziwiać w pałacowej Sali Ratuszowej 7 dni w tygodniu w godzinach 9.00-20.00.

Wejście główne od strony ul. Marszałkowskiej.
Tel. 500 500 100

Szczegółowe informacje oraz cennik, znajdują się na stronie internetowej:
https://www.galleryofsteelfigures.com/warszawa/
Do zobaczenia w PKiN!

Zobacz również

ART FACTOR
ART FACTOR The Pop Legacy in Post-War Italian Art...
KONKURS
KONKURS Zapraszamy do udziału w pisemnym konkursie ofert na najem powierzchni z przeznaczeniem na prowadzenie kawiarni kulturalnej XXX kondygnacji PKiN w Warszawie....
Dzień Sportu Akademickiego
Dzień Sportu Akademickiego 20 września 2022 przed Pałacem Kultury i Nauki...