Chopin gra w Pałacu Kultury
AKTUALNOŚCI I WYDARZENIA

Chopin gra w Pałacu Kultury

Chopin gra w Pałacu Kultury

Chopin gra w Pałacu Kultury

O tym, że Pałac Kultury i Nauki w Warszawie nie tylko z nazwy jest miejscem kultury wie chyba każdy ? teatry, kina, muzea i wystawy to u nas codzienność od ponad 60 lat. Od niedawna odwiedzający Pałac mogą też posłuchać utworów Chopina w niecodziennej, rockowej aranżacji.

W pałacowych windach gra muzyka tego największego polskiego kompozytora w wersji ?Chopin na rockowo?. Można słuchać tych utworów tak długo, w zależności od tego, ile trwa podróż na wybrane piętro.

Melodie brzmiące w PKiN umilają czas nie tylko turystom,  także osobom pracującym w Pałacu i odwiedzającym mieszczące się tu firmy i instytucje.

Warto też pamiętać, że znajdujący się w samym centrum Warszawy PKiN może być początkiem podróży szlakiem tego wybitnego kompozytora. Stąd wyruszają bowiem wycieczki do Żelazowej Woli ? miejsca urodzenia wirtuoza, zaś nie daleko przy ul. Okólnik w Warszawie znajduje się Muzeum Fryderyka Chopina .

Nowoczesne aranżacje muzyki Mistrza już przypadły do gustu nie tylko melomanom odwiedzającym Pałac i przyczyniają się do popularyzacji dzieł tego wybitnego, polskiego kompozytora.

city-bg

Zobacz również

Informacja i harmonogram wjazdów na parking PKIN w związku z organizacją Maratonu Warszawskiego
Informacja i harmonogram wjazdów na parking PKIN w związku z organizacją Maratonu Warszawskiego W związku z organizacją 45. Maratonu Warszawskiego wystąpią utrudnienia na parkingu PKiN w dniach 21-24 września 2023 r....
8 zdjęć w 8 godzin – ruszyły zapisy Warszawskiego Maratonu Fotograficznego
8 zdjęć w 8 godzin – ruszyły zapisy Warszawskiego Maratonu Fotograficznego Fotograficzne wyzwanie dla amatorów, pasjonatów i profesjonalistów odbędzie się 16 września 2023 w Warszawie już po raz czwarty....
68. Urodziny Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie
68. Urodziny Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie W piątek 21 lipca 2023 r.  Pałac Kultury i Nauki świętował będzie swoje urodziny....