Chopin gra w Pałacu Kultury
AKTUALNOŚCI I WYDARZENIA

Chopin gra w Pałacu Kultury

Chopin gra w Pałacu Kultury

Chopin gra w Pałacu Kultury

O tym, że Pałac Kultury i Nauki w Warszawie nie tylko z nazwy jest miejscem kultury wie chyba każdy ? teatry, kina, muzea i wystawy to u nas codzienność od ponad 60 lat. Od niedawna odwiedzający Pałac mogą też posłuchać utworów Chopina w niecodziennej, rockowej aranżacji.

W pałacowych windach gra muzyka tego największego polskiego kompozytora w wersji ?Chopin na rockowo?. Można słuchać tych utworów tak długo, w zależności od tego, ile trwa podróż na wybrane piętro.

Melodie brzmiące w PKiN umilają czas nie tylko turystom,  także osobom pracującym w Pałacu i odwiedzającym mieszczące się tu firmy i instytucje.

Warto też pamiętać, że znajdujący się w samym centrum Warszawy PKiN może być początkiem podróży szlakiem tego wybitnego kompozytora. Stąd wyruszają bowiem wycieczki do Żelazowej Woli ? miejsca urodzenia wirtuoza, zaś nie daleko przy ul. Okólnik w Warszawie znajduje się Muzeum Fryderyka Chopina .

Nowoczesne aranżacje muzyki Mistrza już przypadły do gustu nie tylko melomanom odwiedzającym Pałac i przyczyniają się do popularyzacji dzieł tego wybitnego, polskiego kompozytora.

city-bg

Zobacz również

GŁOSUJ NA WARSZAWĘ
GŁOSUJ NA WARSZAWĘ https://glosujnawarszawe.pl/ codziennie do 10 lutego 2023!...
XIII WARSZAWSKIE TARGI MIESZKANIOWE DOM 2023
XIII WARSZAWSKIE TARGI MIESZKANIOWE DOM 2023 21, 22 stycznia 2023 w godzinach 10:00-17:00...
WYSTAWA GŁÓWNA NARODOWEGO MUZEUM TECHNIKI
WYSTAWA GŁÓWNA NARODOWEGO MUZEUM TECHNIKI Wielkie otwarcie w weekend: 17-18 grudnia w godzinach 9:00 – 19:00....