Chopin gra w Pałacu Kultury
AKTUALNOŚCI I WYDARZENIA

Chopin gra w Pałacu Kultury

Chopin gra w Pałacu Kultury

Chopin gra w Pałacu Kultury

O tym, że Pałac Kultury i Nauki w Warszawie nie tylko z nazwy jest miejscem kultury wie chyba każdy ? teatry, kina, muzea i wystawy to u nas codzienność od ponad 60 lat. Od niedawna odwiedzający Pałac mogą też posłuchać utworów Chopina w niecodziennej, rockowej aranżacji.

W pałacowych windach gra muzyka tego największego polskiego kompozytora w wersji ?Chopin na rockowo?. Można słuchać tych utworów tak długo, w zależności od tego, ile trwa podróż na wybrane piętro.

Melodie brzmiące w PKiN umilają czas nie tylko turystom,  także osobom pracującym w Pałacu i odwiedzającym mieszczące się tu firmy i instytucje.

Warto też pamiętać, że znajdujący się w samym centrum Warszawy PKiN może być początkiem podróży szlakiem tego wybitnego kompozytora. Stąd wyruszają bowiem wycieczki do Żelazowej Woli ? miejsca urodzenia wirtuoza, zaś nie daleko przy ul. Okólnik w Warszawie znajduje się Muzeum Fryderyka Chopina .

Nowoczesne aranżacje muzyki Mistrza już przypadły do gustu nie tylko melomanom odwiedzającym Pałac i przyczyniają się do popularyzacji dzieł tego wybitnego, polskiego kompozytora.

city-bg

Zobacz również

WEGE FESTIWAL
WEGE FESTIWAL Wydarzeniem towarzyszącym będą EkoPiękno – Targi Kosmetyków Naturalnych oraz Festiwal Kawy i Czekolady....
WHY?
WHY? Historie ukraińskich zwierząt ukryte w obrazach od 4 października do 4 listopada 2022...
ART FACTOR
ART FACTOR The Pop Legacy in Post-War Italian Art...