CHOCOLATE FESTIVAL & CACAO CELEBRATION
AKTUALNOŚCI I WYDARZENIA

CHOCOLATE FESTIVAL & CACAO CELEBRATION

CHOCOLATE FESTIVAL & CACAO CELEBRATION

CHOCOLATE FESTIVAL & CACAO CELEBRATION

Chocolate Festival & Cacao Celebration  - targi czekolady i kakao, mindful eating, pokazy, warsztaty, wiedza, praktyka, ceremonie kakao, śpiew, taniec, rozwój, holistycznie.

CHOCOLATE FESTIVAL & CACAO CELEBRATION to targi poświęcone magicznej i uzdrawiającej roślinie kakaowca, dawniej nazywanej „pokarmem bogów”, z której zrodziły się CZEKOLADA i CACAO.

13-14 listopada 2021 w PKiN - KRÓLOWE nieziemskich doznań staną się obiektem zainteresowania tysiąca zwiedzających festiwal osób.
Zapraszamy w wyjątkową podróż przez najciekawsze przystanki w historii czekolady i kakao, gdzie magia przeplata się z mistycyzmem, a nad całością czuwa DUCH KAKOWCA.

Kilkadziesiąt czekoladowych stoisk z Polski i Europy, setki wyjątkowych i niepowtarzalnych produktów, pełen wachlarz smaków oraz magiczne receptury tworzone wyłącznie przez ludzi z pasją.

CHOCOLATE FESTIVAL & Cacao Celebration  to nie tylko targi.

Program targów na sobotę Program targów na niedzielę

Zobacz również

KONKURS
KONKURS Zapraszamy do udziału w pisemnym konkursie ofert na najem powierzchni z przeznaczeniem na prowadzenie kawiarni kulturalnej XXX kondygnacji PKiN w Warszawie....
Dzień Sportu Akademickiego
Dzień Sportu Akademickiego 20 września 2022 przed Pałacem Kultury i Nauki...
ART FACTOR
ART FACTOR The Pop Legacy in Post-War Italian Art...