CHOCOLATE FESTIVAL & CACAO CELEBRATION
AKTUALNOŚCI I WYDARZENIA

CHOCOLATE FESTIVAL & CACAO CELEBRATION

CHOCOLATE FESTIVAL & CACAO CELEBRATION

CHOCOLATE FESTIVAL & CACAO CELEBRATION

🔥 CHOCOLATE FESTIVAL & CACAO CELEBRATION🍫 to targi poświęcone magicznej i uzdrawiającej roślinie kakaowca, dawniej nazywanej „pokarmem bogów”, z której zrodziły się CZEKOLADA i CACAO 🍫🙏🧡

🔥 5-6 listopada 2022 w PKiN- KRÓLOWE nieziemskich doznań staną się obiektem zainteresowania tysiąca zwiedzających festiwal osób.

🔥 Zapraszamy w wyjątkową podróż przez najciekawsze przystanki w historii czekolady i kakao, gdzie magia przeplata się z mistycyzmem, a nad całością czuwa DUCH KAKOWCA 🔥🧡

Kilkadziesiąt czekoladowych stoisk z całej Polski, setki wyjątkowych i niepowtarzalnych produktów, pełen wachlarz smaków oraz magiczne receptury tworzone wyłącznie przez ludzi z pasją.

🍫Festiwalowe strefy, które musisz odwiedzić:

  1. ZONE CHOCCOLATIER – manufaktury czekolady
  2. ZONE VEGAN CHOCOLATE– producenci wegańskich czekolad tzw. Super Food
  3. ZONE CACAO CELEBRATION – producenci i importerzy cacao ceremonialnego
  4. ZONE SWEETS - producenci i importerzy słodyczy z całego świata

Lubimy łączyć czekoladę w pary, więc degustować będziecie przy kawie i herbacie. Zobaczycie, jak wypada z serem, winem i piwem. Powiecie, czy to duet idealny ?

🔥 CHOCOLATE FESTIVAL & Cacao Celebration 🍫 to nie tylko targi.🧡

To spotkanie z ludźmi, dla których praca z czekoladą jest czymś w rodzaju rytuału. Finalne produkty powstają w UWAŻNOŚCI, dzięki której każda tabliczka jest niepowtarzalna, pełna nowych odkryć i doznań.

🔥 Festiwal, to również spotkania branżowe, wykłady o procesie tworzenia czekoladowego afrodyzjaku, o magii kakao, historii i filozofii kakaowca .

To także przestrzeń do dyskusji o współczesnym czekoladowym biznesie z udziałem małych manufaktur i producentów czekolady.

W programie także pokazy kulinarne, degustacje oraz różnorodne warsztaty pracy z czekoladą, angażujące dorosłych i najmłodszych.

🔥 W strefie Celebracji Cacao🙏🧡🧘‍♂️🍫przez dwa dni targów, doświadczycie głębokiej i mistycznej mocy kakao, podawanego w tradycyjnej formie, połączonej z wibracją mis i gongów i praktyką wdzięczności.

🔥Ceremonia Kakao &Kąpiel Dźwiękowa pod opieką marki One More Luv - producenta min. kakao surowego oraz ceremonialnego. W podróż w głąb siebie z duchem Kakao zaprasza Tamara Gonzalez Perea.

Start: 19:30 - 22:00

Koszt Biletu: 50 PLN płatne na miejscu lub przez Biletomat .

Więcej szczegółów znajdziecie tutaj:

https://www.facebook.com/events/819943309155777/

🍫 🧡W STREFIE DZIECKA 🍫 czekolada będzie podstawowym narzędziem do samodzielnej pracy przy tworzeniu własnych tabliczek czekolady z Gangiem Czekoladożerców. Skorzystacie z warsztatów dekorowania świątecznych pierników oraz popracujecie z lukrem dekoracyjnym. Dostaniecie wiedzę i praktykę do tworzenia świątecznych cukierniczych arcydzieł. Program warsztatów już w krótce.

🔥 CHOCOLATE FESTIVAL & CACAO CELEBRATION to pierwsze w Polsce, a także na świecie targi czekolady i kakao w ceremonialnej formule. To miejsce świadomych konsumentów i duchowych uniesień, dzięki niezwykłej mocy rośliny kakaowca.

To olbrzymi wachlarz produktów, tworzonych z uważnością, bez pośpiechu i rutyny. Tu i teraz. 🍫🍫

🔥 Przyjdź, może odnajdziesz w tym miejscu tajniki czekoladowej alchemii? Dowiesz się dlaczego lubisz czekoladę? I co sprawia, ze przeżywasz zachwyt?

GODZINY OTWARCIA

👉Sobota: 12:00 - 20:00

👉Niedziela: 10:00 - 18:00

DLACZEGO WARTO DO NAS PRZYJŚĆ?

👉Magiczna roślina kakaowca

👉Mistyczna strefa CACAO CELEBRATION

👉Producenci CZEKOALDY I CACAO z Polski i Europy

👉Strefa Wiedzy; wykładów i prelekcji

👉Najwyższa jakość produktów

👉Wyrabiane ręcznie

👉Nawiązująca do historii i legend

👉Ogromny wybór smaków klasyczne/wegańskie/ziołowe/wytrawne/ słodkie

👉Naturalne i unikalne wyroby

👉Festiwal tworzony z UWAŻNOŚCIĄ I PASJĄ

DLACZEGO CZEKOLADA? DLACZEGO CACAO ?

🍫wydłuża życie

🍫 źródło zdrowia i uzdrawiania

🍫 poprawia humor

🍫 chroni nas przed rozwojem stresu

🍫 spowalnia proces starzenia

🍫 działa uspokajająco

▸▸▸▸▸▸▸▸▸▸▸▸

W sprawie stoisk wystawienniczych prosimy o kontakt telefoniczny: 730210619 lub na adres mailowy: wspolpraca@weform.com.pl

BILETY:

https://bit.ly/3rtKgsr

PROGRAM: https://bit.ly/3gzMJiE

CZEKO NIESPODZIANKA przy kasach biletowych na wydarzenie DLA WSZYSTKICH 🍫🎁

Zobacz również

LODOWISKO PRZED PKiN
LODOWISKO PRZED PKiN Lodowisko czynne codziennie od 10:00 do 21:00...
Targ Świąteczny w Pałacu Kultury i Nauki
Targ Świąteczny w Pałacu Kultury i Nauki Już 2 i 3 grudnia w Warszawie odbędą się Targ Świąteczny, Targi Biżuterii i Dodatków oraz Festiwal Pierogów Świata!...
Sala Kongresowa – podpisanie umowy na modernizację
Sala Kongresowa – podpisanie umowy na modernizację Trzy lata potrwa modernizacja Sali Kongresowej. Dziś m.st. Warszawa podpisało umowę z wykonawcą, który przeprowadzi remont słynnego, zabytkowego obiektu. ...