66. URODZINY PKiN
AKTUALNOŚCI I WYDARZENIA

66. URODZINY PKiN

66. URODZINY PKiN

66. URODZINY PKiN

Już w najbliższą środę 21 lipca 2021 świętujemy 66. urodziny Pałacu Kultury i Nauki. Równo 66 lat temu 21 lipca 1955 r. o godzinie 16:00 został otwarty Pałac Kultury i Nauki w Warszawie. Przez 66 lat Pałac był świadkiem najważniejszych dla Polski wydarzeń. Od lat jest ikoną Stolicy i najbardziej rozpoznawalnym miejscem w Polsce. Przez lata, każdy ważny gość, przybywający do Warszawy zwiedzał PKiN. Obecnie większość turystów rozpoczyna od Pałacu Kultury i Nauki zwiedzanie Warszawy i planuje z Tarasu Widokowego trasę wycieczki.

Wyjątkowo 21 lipca 2021 Taras Widokowy czynny jest w godzinach 10:00-22:00.
Bilety tego dnia kupione WYŁĄCZNIE W KASIE PKIN w urodzinowej cenie 6,60 zł.

Mimo upływu 66 lat Pałac ma się dobrze. Urodziny to zawsze dobry moment, żeby pomyśleć jak zagwarantować sobie dobre zdrowie i kondycję. Przy okazji jubileuszu PKiN zapraszamy wszystkich do udziału w konkursie promującym jedzenie polskich owoców i warzyw. Odwiedzający Taras Widokowy goście zostaną poczęstowani zdrowymi sokami i jabłkami. Każdy kto zrobi sobie zdjęcie z Pałacem lub w Pałacu z owocami lub sokami (może być to też element graficzny) oraz odpowiednio oznaczy (na Facebooku bądź Instagramie) #PKIN #APETYTNAPOLSKIE będzie miał szansę wygrać rodzinny zapas soków i upominki PKiN. Partnerem akcji jest Stowarzyszenie Krajowa Unia Producentów Soków. Więcej>>

Pałacowe kawiarnie przygotowały specjalne urodzinowe menu w cenie 6,60 zł.

Tego dnia również zdjęcia na belce dostępne będą za 6,60 zł.

Serdecznie zapraszamy wszystkich do podziwiania Panoramy Warszawy codziennie w godzinach 10:00-20:00. Dodatkowo w każdy piątek i sobotę zapraszamy na Taras Widokowy Nocą od 20:00 do 22:00.

Zapraszamy do śledzenia relacji z urodzin PKiN na oficjalnym profilu Pałac Kultury i Nauki Warszawa na Facebooku.

Zobacz również

WARSAW MINERAL EXPO
WARSAW MINERAL EXPO Warsaw Mineral Expo już 2 i 3 marca 2024 w PKIN...