6. BIEG IM. STANISŁAWA TYMA
AKTUALNOŚCI I WYDARZENIA

6. BIEG IM. STANISŁAWA TYMA

6. BIEG IM. STANISŁAWA TYMA

6. BIEG IM. STANISŁAWA TYMA

6. BIEG IM. STANISŁAWA TYMA NA 30. PIĘTRO PKIN O PUCHAR PREZYDENTA M.ST. WARSZAWY

25 CZERWCA 2022 r. o godz. 10.00 przed Pałacem Kultury i Nauki w Warszawie kilkuset śmiałków po raz 6. będzie mogło zmierzyć się w konkurencji wbiegania na XXX piętro PKiN, upamiętniającej wyczyn Ryszarda Ochódzkiego z filmu „Miś” Stanisława Barei.

Po dwuletniej przerwie spowodowanej pandemią wracamy z kolejną edycją tego wyjątkowego biegu, którego meta znajduje się na Tarasie Widokowym najwyższego zabytku w Polsce.

Poprzednie edycje Biegu spotkały się z dużym zainteresowaniem. Wzięło w nich już udział około 2000 biegaczy, także czołówka polskiego towerrunningu oraz miłośnicy tej jednej z najsłynniejszych polskich komedii. Bieg wpisał się już na stałe w kalendarz biegowy Warszawy. Z roku na rok impreza się rozrasta.

30 pięter Pałacu skutecznie weryfikuje przygotowanie kondycyjne i sprawnościowe zawodników, przed którymi kilka klatek schodowych, 793 stopnie, zmienne wysokości pięter i…. kręta droga na sam szczyt.

W imprezie może wziąć udział każdy, kto ukończył 18 lat, a nagrody przewidziano nie tylko dla najlepszych – planujemy także wyróżnić zdobywcę 67. miejsca, które w 2022 roku będzie miejscem specjalnym z okazji urodzin wiecznie młodego Pałacu Kultury.

Przygotowania do 6. Biegu im. Stanisława Tyma możecie śledzić na oficjalnym fanpage PKiN na  Facebook https://www.facebook.com/palac.kultury.i.nauki/

Zapisy: https://online.datasport.pl/zapisy/portal/zawody.php?zawody=6811

Zobacz również

Międzynarodowe Targi Książki w Warszawie
Międzynarodowe Targi Książki w Warszawie 23-26 maja w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie...
NOC MUZEÓW 2024 - Zwiedzanie Podziemi
NOC MUZEÓW 2024 – Zwiedzanie Podziemi Wyjątkowa atrakcja z okazji 20. edycji Nocy Muzeów...