4 BIEG IM. STANISŁAWA TYMA
AKTUALNOŚCI I WYDARZENIA

4 BIEG IM. STANISŁAWA TYMA

4 BIEG IM. STANISŁAWA TYMA

4 BIEG IM. STANISŁAWA TYMA

BIEG TYMA  - To już 4. edycja wyjątkowej imprezy sportowej, podczas której zawodnicy wbiegają na #30piętro Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie. 30 czerwca kilkuset śmiałków będzie mogło zmierzyć się w tej niezwykłej konkurencji upamiętniającej wyczyn Ryszarda Ochódzkiego, bohatera filmu „Miś” Stanisława Barei.

Ubiegłoroczny #BiegTyma spotkał się z bardzo dużym zainteresowaniem. Wzięła w nim udział czołówka polskiego towerrunningu oraz miłośnicy tej jednej z najsłynniejszych polskich komedii.

30 pięter Pałacu skutecznie weryfikuje przygotowanie kondycyjne i sprawnościowe zawodników, przed którymi kilka klatek schodowych, 800 stopni, zmienne wysokości pięter i…. kręta droga na sam szczyt.

W imprezie może wziąć udział każdy, a nagrody przewidziano nie tylko dla najlepszych – planujemy także wyróżnić zdobywcę 63. miejsca, które w tym roku będzie miejscem specjalnym z okazji urodzin wiecznie młodego Pałacu Kultury.

Impreza odbędzie się w sobotę, 30 czerwca w godz. 10.00-14.00. Główną nagrodą jest Puchar Prezydenta m.st. Warszawy, a cała impreza odbywa się pod honorowym patronatem Prezydenta m.st. Warszawy.

O szczegółach imprezy, partnerach, atrakcjach i nagrodach powiemy już niebawem, po uruchomieniu rejestracji.

#4BiegTyma #30pkin #TarasWidokowy #PKiN

 

Zobacz również

WARSAW MINERAL EXPO
WARSAW MINERAL EXPO Warsaw Mineral Expo już 2 i 3 marca 2024 w PKIN...