4 BIEG IM. STANISŁAWA TYMA - rejestracja
AKTUALNOŚCI I WYDARZENIA

4 BIEG IM. STANISŁAWA TYMA – rejestracja

4 BIEG IM. STANISŁAWA TYMA - rejestracja

4 BIEG IM. STANISŁAWA TYMA – rejestracja

BIEG TYMA  - To już 4. edycja wyjątkowej imprezy sportowej, podczas której zawodnicy wbiegają na #30piętro Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie. 30 czerwca kilkuset śmiałków będzie mogło zmierzyć się w tej niezwykłej konkurencji upamiętniającej wyczyn Ryszarda Ochódzkiego, bohatera filmu „Miś” Stanisława Barei.

Ubiegłoroczny #BiegTyma spotkał się z bardzo dużym zainteresowaniem. Wzięła w nim udział czołówka polskiego towerrunningu oraz miłośnicy tej jednej z najsłynniejszych polskich komedii.

30 pięter Pałacu skutecznie weryfikuje przygotowanie kondycyjne i sprawnościowe zawodników, przed którymi kilka klatek schodowych, 800 stopni, zmienne wysokości pięter i…. kręta droga na sam szczyt.

W imprezie może wziąć udział każdy, a nagrody przewidziano nie tylko dla najlepszych – planujemy także wyróżnić zdobywcę 63. miejsca, które w tym roku będzie miejscem specjalnym z okazji urodzin wiecznie młodego Pałacu Kultury.

Impreza odbędzie się w sobotę, 30 czerwca 2018 w godz. 10.00-14.00. Główną nagrodą jest Puchar Prezydenta m.st. Warszawy, a cała impreza odbywa się pod honorowym patronatem Prezydenta m.st. Warszawy.

 

 REJESTRACJA do 4 Biegu Tyma

REGULAMIN 4 Biegu Tyma

#4BiegTyma #30pkin #TarasWidokowy #PKiN

16 kwietnia 2018

Zobacz również

ART FACTOR
ART FACTOR The Pop Legacy in Post-War Italian Art...
KONKURS
KONKURS Zapraszamy do udziału w pisemnym konkursie ofert na najem powierzchni z przeznaczeniem na prowadzenie kawiarni kulturalnej XXX kondygnacji PKiN w Warszawie....
Dzień Sportu Akademickiego
Dzień Sportu Akademickiego 20 września 2022 przed Pałacem Kultury i Nauki...