Organizacja imprez w przestrzeniach PKiN
WYNAJEM POWIERZCHNI EVENTOWEJ

Organizacja imprez w przestrzeniach PKiN

Sale w PKiN

Sala Rudniewa

Sala Rudniewa jako pierwsza z pałacowych sal otrzymała własne imię. Uczczono w ten sposób pamięć twórcy projektu Pałacu Kultury i Nauki prof. Lwa Rudniewa.

Nietypowa architektura wnętrza i jego wyposażenie powodują, iż sala ta nie posiada swoich odpowiedników w żadnym z polskich obiektów konferencyjno-wystawienniczych. Eliptyczną salę wyposażono w 100 eleganckich, wygodnych foteli ustawionych w trzy amfiteatralne rzędy poprzedzone stołami-ławami. Dodatkowego uroku fotelom dodają ręcznie wykonane rzeźbienia. W podobny sposób przygotowano wystrój stołu prezydialnego. Oryginale tapeterie, rząd kolumn i kryształowe żyrandole powodują, iż sala posiada indywidualny, niepowtarzalny nastrój niedostępny np. w salach konferencyjnych hoteli.

Sala wyposażona jest w aparaturę do tłumaczeń symultanicznych z 4 języków oraz pełną, nowoczesną aparaturę nagłaśniająco-rejestrującą, a także system bezprzewodowego dostępu do internetu.

Dodatkowo do dyspozycji organizatorów pozostaje pełnoformatowy ekran do projekcji z dowolnego nośnika oraz system zawiesi umożliwiający prezentację dowolnych materiałów poglądowych (mapy, plansze itp.).

Do dyspozycji gości i organizatorów pozostają pomieszczenia zaplecza sali umożliwiające pracę zespołów problemowych lub stworzenie pokoju wypoczynkowego dla wykładowcy.

Zobacz galerię zdjęć