Organizacja imprez w przestrzeniach PKiN
WYNAJEM POWIERZCHNI EVENTOWEJ

Organizacja imprez w przestrzeniach PKiN

Sale w PKiN

Sala Koncertowa

Została powtórnie oddana do użytku w lutym 2000 r. po generalnym remoncie. Jego efektem stało się zaoferowanie Klientom jednej z najnowocześniejszych w Warszawie sal koncertowo-konferencyjnych wyposażonych w najwyższej jakości sprzęt akustyczny (możliwość dokonywania sesji nagraniowych), nowoczesne zaplecze elektryczne i wyposażenie translacyjne (symultana do 4 języków).

Przeznaczona dla 553 osób sala wyposażona jest w dodatkowe pomieszczenia na zapleczu sceny pozwalające na wykorzystywanie ich zarówno jako garderób i pokoi wypoczynkowych jak i miejsc kameralnych spotkań uczestników imprezy.

„Kieszenie” widowni dają możliwość zarówno stworzenia zaplecza konferencji jak i miejsca do zorganizowania „lampki wina”. Duże foyer z zapleczem bufetowym gwarantuje możliwość zapewnienia gościom chwili odpoczynku przy kawie, zorganizowanie bankietu dla wszystkich uczestników imprezy lub ustawienie towarzyszących wydarzeniu stoisk handlowych.

W przypadku imprez wymagających większego zaplecza konferencyjnego możliwe jest włączenie do oferty Sali Koncertowej znajdujących się w jej najbliższym sąsiedztwie sal Renesansowej i Gałczyńskiego.

Zobacz galerię zdjęć