Pałac Kultury i Nauki w Warszawie

Przestronny taras wokół pałacowej wieży, jest jedynym dostępnym publicznie tarasem widokowym na tej wysokości tj. 114 m. Znajduje się na 30. piętrze PKiN. Wjazd windą na Taras zajmuje zaledwie 19 sek. Wnętrze 30. piętra stanowi Sala Gotycka, galeria wewnętrzna oraz kawiarenka.
TARAS WIDOKOWY KUP BILET

Aktualności i wydarzenia

WARSAW MINERAL EXPO
WARSAW MINERAL EXPO Warsaw Mineral Expo już 2 i 3 marca 2024 w PKIN...
Plakat ogłaszający konkurs o nazwie "Zakochani w Pałacu" zaplanowany na 14 lutego 2024 roku. Na górze plakatu znajduje się duży czerwony pasek z napisem "KONKURS" ukośnie przebiegający przez obraz. Poniżej, w centralnej części plakatu, widnieje napis "Zakochani w Pałacu" z małymi czerwonymi serduszkami rozrzuconymi wokół słów. W tle, przez duże okno, widoczne są zewnętrzne detale budynku i nieokreślone tło miejskie. Na dole plakatu znajdują się logotypy: fioletowy napis "radio kolor" z częstotliwością 103 FM, obok logo "Szeroko Food Production", a także czerwone kontury budynku z napisem "LOVE PKiN". Całość na eleganckim, przygotowanym do wydarzenia stole z białą zastawą.
KONKURS – ZAKOCHANI W PAŁACU Udowodnij swoją miłość do Pałacu i wygraj romantyczną kolację na Tarasie Widokowym PKiN!...

Wynajem sal

Zachęcamy do organizacji imprez w przestrzeniach Pałacu Kultury i Nauki. Zainteresowanych prosimy o przesłanie zapytania na adres:
zarzad@pkin.pl

Wynajem biur

W celu uzyskania szerszych informacji prosimy o kontakt z Działem Wynajmu: tel. 22 656 77 28 lub 22 656 64 45, e-mail:
zarzad@pkin.pl

Parkingi

Parking posiada status parkingu dozorowanego niestrzeżonego. Parkowanie odbywa się przez całą dobę także w niedziele i święta.
 

Wspaniały widok na panoramę Warszawy

Wspaniały widok
na panoramę
Warszawy

TARAS WIDOKOWY KUP BILET

Taras widokowy

Taras widokowy na XXX piętrze czynny jest codziennie w godz.

10.00 – 20.00

 

O Pałacu Kultury i Nauki

65 lat PKiN

Czas powstania: 1 maja 1952 - rozpoczęcie budowy; 21 lipca 1955 r. - zakończenie budowy; 21 lipca 2020 roku Pałac Kultury i Nauki skończył 65 lat!

Ciekawostki

W Sylwestra 31 grudnia 2000 r. na szczycie Pałacu odsłonięto drugi co do wielkości zegar w Europie. Średnica każdej z 4 tarcz zegara wynosi 6,3 metra.

Informacje o PKiN

W Pałacu Kultury znajduje się 3288 pomieszczeń. Teatry, muzea, kino, restauracje, basen, pasaż handlowy, poczta i inne.
O PAŁACU