XVIII Targi Franczyzy 2020
AKTUALNOŚCI I WYDARZENIA

XVIII Targi Franczyzy 2020

XVIII Targi Franczyzy 2020

XVIII Targi Franczyzy 2020

XVIII Targi Franczyzy 2020

UWAGA: ostatni dzień targów odwołany. Targi odbywają się w dniach 15-16 października 2020 r.

W dniach 15-17 października 2020 roku odbędą się najważniejsze targi franczyzy w Polsce. W Targach Franczyza w Warszawie wezmą udział najmocniejsze firmy franczyzowe.

 Swoją obecność potwierdziło ok. 100 silnych marek franczyzowych odpornych na kryzys i wirusa. Są to m.in. McDonald’s, Żabka, Carrefour, Auchan, Bricomarche, Intermarche, Metrohouse, 5-10-15, GPoland (marki Emporio Armani, Calvin Klein, Ralph Lauren itd.) Lodolandia, Makarun, Ice and Go i wiele innych.  Dzięki Targom Franczyzy osoby szukające pomysłu na własny biznes mogą w jednym miejscu spotkać się z przedstawicielami firm franczyzowych z różnych branż z Polski i z zagranicy, poznać zasady inwestycji w biznes i zasady współpracy licencyjnej z daną marką.

Podczas Targów Franczyza odbędzie się Forum Szkoleniowe gdzie głos zabiorą eksperci ds. franczyzy i biznesu, a także franczyzobiorcy, którzy opowiedzą o swoim doświadczeniu w prowadzeniu biznesu na licencji pod znaną marką. W tym roku gościem specjalnym będzie Maciej Orłoś, ekspert ds. autoprezentacji.

Rynek franczyzy w Polsce jest silny i obecnie w Polsce działa ponad 83 tys. franczyzobiorców oraz ponad 1 300 sieci franczyzowych.

Podczas wydarzenia zostaną zachowane normy bezpieczeństwa chroniące przed wirusem.

Targi Franczyza – bezpieczne!

Ministerstwo Zdrowia ustalając zasady sanitarne na tydzień, w którym odbędą się Targi Franczyza, wskazało, że imprezy wystawiennicze w Warszawie mogą się bezpiecznie odbyć przy zastosowaniu zasad ochronnych dla strefy żółtej.

Na kolejny tydzień cała Polska trafiła do strefy żółtej, a 35 powiatów do czerwonej. Warszawy w nich nie ma, a więc Targi Franczyza na pewno się odbędą. Organizator, firma PROFIT system powzięła dodatkowe środki, aby zapewnić bezpieczeństwo wystawcom i gościom targów. W Pałacu będzie dużo bezpieczniej niż w supermarketach, w których każdy z nas robi zakupy.

– Będziemy się ściśle stosować do wytycznych przygotowanych dla organizatorów targów przez Ministerstwo Rozwoju oraz Główny Inspektorat Sanitarny. Sami z siebie dodamy kolejne elementy bezpieczeństwa – mówi Michał Wiśniewski, prezes PROFIT system.

I tak:

  1. W holu głównym PKiN stanie bramka do badania temperatury.
  2. Wszystkim wchodzącym na teren targów będzie mierzona temperatura bezkontaktowymi termometrami medycznymi na podczerwień.
  3. Przed wejściem na tereny targowe, przed salami wystawowymi, każdy uczestnik przejdzie przez specjalistyczną bramkę dezynfekującą i odkażającą.
  4. Na terenie targów znajdą się punkty z preparatem dezynfekującym do rąk, szczególnie przy wszystkich wejściach, toaletach i innych ogólnodostępnych przestrzeniach.
  5. Zatrudniona zostanie firma, której zadaniem będzie ciągłe odkażanie toalet, klamek, krzeseł na Forum Własnego Biznesu oraz wszystkich często używanych przedmiotów.
  6. Krzesła na Forum Własnego Biznesu, gdzie odbędą się wykłady, zostaną rozstawione szerzej, aby zachować wymagany dystans społeczny między słuchającymi.
  7. Recepcja zostanie zabezpieczona pleksiglasową ścianką a kupno biletów będzie się odbywać w trybie on-line po ściągnięciu na komórkę QR kodu. Najlepiej o bilet na spokojnie zadbać zamawiając go w domu ze strony Franczyza.pl.
  8. Wejście na targi i wyjście z nich zostaną rozdzielone.

Wszyscy wchodzący na teren targów muszą zasłaniać nos i usta maseczkami.

Na szczęście Targi odbywają się w Pałacu Kultury i Nauki, a to budynek w którym sale wystawowe są bardzo przestrzenne, wysokie i umożliwiają łatwą wymianę powietrza. Dodatkowo co jakiś czas pomieszczenia będą wietrzone. Wszystkie sale wystawowe razem mają ponad 4500 m2, a więc zgodnie z przepisami sanitarnymi może się w nich naraz przebywać bezpiecznie nawet 1000 osób.

Sami wystawcy zapowiadają swoje dodatkowe środki bezpieczeństwa: dla odwiedzających żele dezynfekujące, maseczki i zachowanie dystansu.

XVIII Targi Franczyza 2020 odbędą się w Pałacu Kultury i Nauki w dniach 15-17 października w godz. 10.00-17.00 (czwartek, piątek) i w godz. 10.00-15.00 (sobota).

www.franczyza.pl

Zobacz również

WARSAW MINERAL EXPO
WARSAW MINERAL EXPO Warsaw Mineral Expo już 2 i 3 marca 2024 w PKIN...