Informacja i harmonogram wjazdów na parking PKIN w związku z organizacją Maratonu Warszawskiego
AKTUALNOŚCI I WYDARZENIA

Informacja i harmonogram wjazdów na parking PKIN w związku z organizacją Maratonu Warszawskiego

Informacja i harmonogram wjazdów na parking PKIN w związku z organizacją Maratonu Warszawskiego

Informacja i harmonogram wjazdów na parking PKIN w związku z organizacją Maratonu Warszawskiego

W związku z organizacją 45. Maratonu Warszawskiego wystąpią utrudnienia na parkingu PKiN w dniach 21-24 września 2023 r.

Organizacja wjazdu:

Czwartek 21.09.2023

Wjazd na teren od ulicy E. Plater na podstawie otrzymanych od PKiN wjazdówek lub pobranych biletów. Wjazd ekip montażowych od ul. Marszałkowskiej (wjazd techniczny) wyłącznie na podstawie przepustki wystawionej przez organizatora pod nadzorem ochrony organizatora będzie możliwy dopiero od piątku. W czwartek i piątek do godziny 18:00 wjazd na teren pod PKiN jest dostępny dla wszystkich (z wyjątkiem miejsc  wygrodzonych lub zabudowanych przez  organizatora)

(mapka podglądowa: plan czwartek 21.09.2023r.)

Piątek 22.09.2023

Wjazd na teren od ulicy E. Plater na podstawie otrzymanych od PKiN wjazdówek lub na podstawie pobranych biletów możliwy do godziny 18:00. Od godziny 18:00 zamknięta zostanie ul. E Plater. Wjazd ekip montażowych od ul. Marszałkowskiej (wjazdem technicznym) wyłącznie na podstawie przepustki wystawionej przez organizatora pod nadzorem ochrony organizatora od godziny 18:00. Po godzinie 18:00 obowiązuje wjazd na teren PKiN wyłącznie na podstawie przepustki wystawionej przez organizatora i PKiN pod nadzorem ochrony organizatora od ul. Marszałkowskiej.

(mapka podglądowa: plan piątek 22.09.2023r.)

Sobota 23.09.2023

 Wjazd na teren dla ekip montażowych od ul. Marszałkowskiej (wjazdem technicznym) wyłącznie na podstawie przepustki wystawionej przez organizatora pod nadzorem ochrony organizatora. Wjazd na teren PKiN dla obsługi PKiN oraz dostawców głównych najemców, wyłącznie na podstawie przepustki wystawionej przez organizatora i PKiN pod nadzorem ochrony organizatora od ul. Marszałkowskiej. Wyjazd z terenu przez całą sobotę możliwy od E .Plater od strony ul. Świętokrzyskiej oraz od ul. Marszałkowskiej.

Niedziela 24.09.2023

Start Maratonu i przebieg imprezy - godzina 9:00 - 16:00.

Demontaże całej infrastruktury sprzątanie terenu - 16:00 - 24:00. Po demontażach zamknięty zostanie wjazd i wyjazd od ulicy Marszałkowskiej i przywrócony ruch wyłącznie od E. Plater przez szlabany. Wjazd na teren PKiN dla obsługi PKiN oraz dostawców głównych najemców, wyłącznie na podstawie przepustki wystawionej przez organizatora i PKiN pod nadzorem ochrony organizatora od ul. Marszałkowskiej. Wjazd dla gości VIP i organizatora wyłącznie na podstawie przepustki wystawionej przez organizatora i PKiN pod nadzorem ochrony organizatora od ul. Marszałkowskiej. Wyjazd z terenu przez całą niedzielę możliwy od ul Marszałkowskiej.

Informacje dodatkowe: Wyjazd z terenu PKiN od strony Pałacu Młodzieży będzie możliwy do niedzieli 24.09 do godz. 7:00 na ul. Emilii Plater. Po godzinie 7:00 dziedzińcami wewnętrznymi przez główny plac na ul. Marszałkowską. Wjazd pod windy na dziedziniec wewnętrzny po zamknięciu Emilii Plater możliwy dziedzińcami wewnętrznymi. Na teren PKiN od ul. Marszałkowskiej wjazdem technicznym.

 

 

Zobacz również

Informacja i harmonogram wjazdów na parking PKIN w związku z organizacją Maratonu Warszawskiego
Informacja i harmonogram wjazdów na parking PKIN w związku z organizacją Maratonu Warszawskiego W związku z organizacją 45. Maratonu Warszawskiego wystąpią utrudnienia na parkingu PKiN w dniach 21-24 września 2023 r....
8 zdjęć w 8 godzin – ruszyły zapisy Warszawskiego Maratonu Fotograficznego
8 zdjęć w 8 godzin – ruszyły zapisy Warszawskiego Maratonu Fotograficznego Fotograficzne wyzwanie dla amatorów, pasjonatów i profesjonalistów odbędzie się 16 września 2023 w Warszawie już po raz czwarty....
68. Urodziny Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie
68. Urodziny Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie W piątek 21 lipca 2023 r.  Pałac Kultury i Nauki świętował będzie swoje urodziny....