News and events

62ND BIRTHDAY OF PALACE OF CULTURE

14 lipca 2017

Gorąco zapraszamy na imprezę rodzinną z okazji 62. Urodzin Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie, która odbędzie się w sobotę, 22 lipca 2017 roku w godzinach 10:00-16:00.
Główną areną wydarzeń będzie płyta główna przed wejściem głównym do PKiN.
Przewidzieliśmy wiele atrakcji dla dzieci w każdym wieku we współpracy z naszymi partnerami Muzeum Domków dla Lalek / The Dollhouse Museum, Galeria Figur Stalowych Pałac Kultury i Nauki - GSF oraz Straż Miejska Warszawa i Green Nero Cafe.

 

  • Przez cały dzień zapraszamy dzieci do 6 roku życia i 62 latków na bezpłatny wjazd na Taras Widokowy!
  • Dla rówieśników Pałacu mamy także DARMOWY wstęp na #HoryzontHistorii
  • Również Galeria Figur Stalowych uhonoruje tego dnia bezpłatnym wejściem wszystkich równolatków pałacu i dzieci do 6 roku życia!
  • Jak zbudować Pałac Kultury! Dowiecie sięna WARSZTATACH PLASTYCZNYCH, które poprowadzą animatorzy z Muzeum Domków dla Lalek.  Zbudowane przez was pałace będzie  można zabrać ze sobą do domu J!
  • Dla entuzjastów jazdy rowerowej wraz ze Strażą Miejską  m.st. Warszawy przygotowaliśmy MISTATECZKO ROWEROWE , na którym najmłodsi sprawdzą swoją wiedzą i umiejętności z  zakresu przepisów ruchu drogowego i jazdy na rowerze.
  • Na urodzinach nie może zabraknąć TORTU URODZINOWEGO!! Słodkie piętrowe ciastko dedykowane jubilatowi przygotuje specjalnie na ten dzień Green Cafe Nero
  • Będą różne słodkości i specjalna strefa chilloutuGreen Cafe Nero , zapewniająca schronienie pod parasolami na leżakach.  W strefie będzie można delektować  się BEZPŁATNĄ  mrożoną kawą i herbatą, dodatkowo  osoby, które urodziły się 22 lipca 1955 r otrzymają jeszcze darmowy voucher na kawę .
  • Także fani segwayów będą mogli spróbować swoich umiejętności na mini segwayach od Ecomobile.Company

Będzie wesoło, kolorowo, muzycznie i słodko, a przede wszystkim aktywnie!

Zapraszamy pod Pałac Kultury i Nauki, sobota 22 lipca , godz. 10.00-15.00 ( wejście główne)