Aktualności i wydarzenia

PAŁAC KULTURY I NAUKI CZŁONKIEM SBE

26 kwietnia 2016

Pałac Kultury i Nauki przystąpił do Stowarzyszenia Branży Eventowej, skupiającego najlepsze firmy i lokalizacje eventowe z całej Polski.

LOGO_1

PKiN w którym mieści się szereg instytucji kulturalnych, naukowych i oświatowych, to jednocześnie Warszawskie Centrum Kongresowe Pałac Kultury i Nauki, które jest jednym z największych obiektów tego typu w Polsce. Nasze sale mogą pomieścić łącznie nawet 10.000 gości i co roku odbywa się w nich kilkadziesiąt imprez, kongresów i szkoleń.

Stowarzyszenie Branży Eventowej (SBE) zrzesza 40 firm, wśród których są agencje eventowe, podwykonawcy eventów oraz lokalizacje. Działa na rzecz popularyzacji i profesjonalizacji polskiego rynku wydarzeń poprzez działania edukacyjne oraz pro-biznesowe zmierzające do budowania nowej jakości wsparcia dla polskiej branży eventowej. Jest inicjatorem oraz współtwórcą Studium Podyplomowego Event Management przy Wydziale Zarządzania UW. Dąży do wypracowania wspólnych dla całej branży standardów działania z klientami i kontrahentami, do umacniania pozycji event marketingu wśród najbardziej docenianych narzędzi marketingowych i biznesowych.