Aktualności i wydarzenia

GALERIA FIGUR STALOWYCH W PKIN od 05.07.2017

4 lipca 2017

Galeria Figur Stalowych znajduje się w Sali Marmurowej Pałacu Kultury i Nauki i w tej lokalizacji będzie działać do 8 września br. Galeria prezentuje wyjątkową, największą na świecie wystawę rzeźb wykonanych ze złomu.

Na wystawie można zobaczyć figury inspirowane bohaterami bajek, filmów, komiksów oraz modele aut odwzorowujące najszybsze i najdroższe samochody świata. Rzeźby wykonane są z tysięcy elementów pochodzących wyłącznie z recyklingu złomu stalowego. Dobór każdego elementu został przemyślany tak, aby efekt końcowy zaskakiwał odwiedzających. Modele samochodów zostały wykonane w skali 1:1. Można do nich wsiąść, zakręcić kierownicą i, oczywiście zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie.

Ekspozycja niezwykłych metalowych rzeźb na tle marmurowych ścian i kolumn, w niepowtarzalnej atmosferze największej reprezentacyjnej sali wystawowej PKiN, dostarcza wszystkim odwiedzającym niezapomnianych wrażeń.

Średnia 5.0 z opinii Gości na profilu Facebook! 

Serdecznie zapraszamy!!!! 

"Wystawa robi ogromne wrażenie! Każda figura dopracowana w najmniejszych szczegółach. Warto zobaczyć! Można robić zdjęcia i dotykać eksponatów, a nawet wchodzić do samochodów. Polecam w 100%!" - komentarz z Facebook 

"Wspaniała wystawa zapierająca dech w piersi zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Kunszt w każdym calu!" - komentarz z Facebook

Cennik